» 
»
 

Kazada aracı pert olmuştu 15 dakika sonra sıfır araba kazandı

Bursa’da gerçekleştirilen çekilişle kendisine araba çıktığını öğrenen vatandaş şaşkınlık yaşadı. Çünkü aracı henüz 15 dakika önce bir kazada pert olmuştu.

Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen “Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri” vesilesiyle yapılan çekilişte talihliler ödüllerine kavuştu. Osmanlı’nın ilk büyük çarşısı olma özelliğine sahip Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde gerçekleştirilen alışveriş günlerinde, alışveriş yapan vatandaşlara 10 adet sıfır otomobil, 10 adet akıllı cep telefonu ve 10 adet dizüstü bilgisayar dağıtıldı.

Vali İzzettin Küçük, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve Meclis Başkanı Remzi Topuk ile birlikte protokol üyeleri talihli vatandaşlara 10 adet Fiat Egea marka otomobilin anahtarını verirken aralarında bir tanesi oldukça dikkat çekici hikayesi ile ilgi odağı oldu. Cahit Coşkun isimli vatandaş çekilişin yapıldığı 30 Haziran günü saat 14.00’da çok ciddi bir trafik kazası geçirdiğini ve bu sırada aracının pert olduğunu ancak saat 14.15’te gelen mesajla büyük şaşkınlık yaşadığını ifade etti. Bursa Adliyesi’nde cumhuriyet savcısı adayı olarak staj yapmakta olan Coşkun, gelen mesajla yeni bir otomobil sahibi olduğunu öğrendiğini belirterek organizasyondan dolayı herkese teşekkürlerini iletti.

Kuyumcunun hatası otomobil sahibi yaptı

Yüzük ve bir çeyrek altın almak için çarşıya gittiğini ancak kuyumcunun kendisine çeyrek yerine yarım altın vermesi üzerine kuyumcuya geri gittiğini belirten talihli, çekilişe bu sırada katıldığını ve arabayı da böylece kazandığını anlattı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *