» 
»
 

Kehribar 14. bölüm fragmanında Orhan ölüyor mu? 17 Haziran Atv

Ekranların nefes kesen dizisi Kehribar'ın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. 17 Haziran'da izleyicisi ile buluşacak 14. bölümde neler olacak? Orhan Yarımcalı vuruluyor ve ölecek mi? Merakla beklenen yeni bölüm detayları ve son bölüm gelişmeleri...

Baş rollerinde Nesip Memili'nin Musa'yı, Gürkan Uygun'un Orhan Yarımcalı'yı, Ayça Varlıer'in Leyla'yı canlandırdığı Süreç Film yapımcılığındaki Kehribar dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Aydın ve Sinan Tuzcu oturuyor. Soluk soluğa izlenen yer yeni bölümünde izleyiciler ekran başına kilitleniyor. Kehribar'ın 17 Haziran'da ekranlara gelecek 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Evlat acısıyla yanıp tutuşan Orhan Yarımcalı, öz oğlu Kemal'e onun babası olduğunu itiraf eder. Orhan Yarımcalı göğüsünden bir kurşun yemiştir ve Yarımcalı ölecek mi?

Sevda ateşini yirmi senedir yüreğinde taşıyan Orhan, şimdi de evlat acısı ile yanıp tutuşuyor. Evladını kaybeden Orhan intikam almak için Oğuz Doğu ile hesaplaşacaktır. Adile'ye karşı ve Kaan'ı yitirmesinden dolayı suçluluk duygusu hisseden Orhan, elleri kelepçeli bu sefer de oğlunu öldürmek ile suçlandı. Onu kelepçeleyenler, Oğuz Doğu tehlikesini Yarımcalı'ya anlatıp buralardan kaçıp gitmesi gerektiğini anlattılar. Oğuz Doğu ve Musa iş birliği içerisinde olmaya devam etmişlerdir. Adile evladının acısı ile kahrolmuşken, Yarımcalı ailesinde göz yaşları dinmek bilmiyor. Adile Kaan'ı ölümünü kabul edemedi ve neredeyse aklını yitircek hale geldi. Haberi alan Bahar ile Leyla derin üzüntüye boğuldular. Musa Adile'ye ulaşıp onunla konuştu. Adile'ye olan üzüntüsünü dile getirdi. Musa, Adile'ye birşeyler mi hissediyor? Adile, Veli'ye bildiklerini anlattı ve onların Sanem'le birlikte babalarını öldürdüklerini öğrendiğini söyledi. Veli ile Sanem olacaklardan korkmaya başladılar. Kaan'ın defnedildiği gün, herkes ayakta durmakta güçlük çekti. 

Adile intikam yemini etti. Orhan, oğlunun cenazesine bile katılamamanın ve oğlunu kendisinden önce öldüğü için kendisini affedemedi. Baş sağlığına gelen Leyla ile Bahar'a öfkesini kusan Adile, gerçekleri yüzlerine vurdu ve onları evden kovdu. Musa, Orhan ile gizlice görüşüp Oğuz Doğu için planlar yapmışlardır. Orhan veda etmek için Leyla'nın karşısına çıktığında Kemal'in de gelmesiyle gerçekleri söylemesi için Leyla Orhan'la konuşmuştur.

Fakat Orhan'ın ağzından itirafa dair tek bir kelime bile dökülmemiştir. Leyla'nın ısrarları ile yine susan Orhan, Leyla'nın bir anda gerçekleri Kemal'e söylemesi ile kalakalmıştır. Kemal, Orhan'ın babası olduğunu öğrenmiştir...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *