» 
»
 

Kehribar 15. bölümde final! Orhan ile Leyla kavuşacak mı?

Kehribar 15. bölümü ile final yapıyor. Ekranlara veda edecek Kehribar'ın yeni bölümünde neler olacak? Bu akşam Atv ekranlarında yerini alacak Kehribar'ın son bölümünden gelişmeler haber detaylarında yer alacak.

Kehribar 15. bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kehribar final mi yapıyor? İzleyicilerini şoke eden son bölümde neler olacak? Bu akşam yeni bölümü ile Atv ekranlarındaki yerini alacak. Sanem, Veli ve Musa hapse mi girecek? Orhan ne yapacak? Yıldız Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Süreç Film yapımcılığındaki Kehribar'ın muhteşem oyuncu kadrosu ve konusu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin başrollerinde Gürkan Uygun, Necip Memili ve Ayça Varlıer bulunuyor. Musa'nın ve Orhan Yarımcalı'nın nefes kesen ve silahların susmadığı sahnelerde yer aldığı Kehribar'ın yeni bölümünde neler olacak? Birbirine düşman iki insan, Oğuz Doğu tehditine karşılık yan yana mı oluyorlar? Leyla, Orhan yanında iken Kemal'e babasının Orhan olduğunu itiraf ediyor. Kemal ne tepki verecek? Senelerce babası bildiği adamın babası olmayıp, nefret ettiği adamın öz babası olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Orhan gerçekten kaçıyor mu?

Son bölümü ile geçen hafta ekranlara gelirken, 24 Haziran'da karşımıza çıkacak Kehribar 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Kaan'ın ansızın ölümü Adile'yi ve Orhan'ı derinden sarstı. Adile'nin Kaan'ı kaybetmesi kolay olmazken, bir de Orhan Yarımcalı, oğlu Kaan'ı öldürmek suçu ile götürülünce ne yapacağını şaşırdı. Hastaneye Bahar'ın gelmesi Adile'yi çılgına döndürdü. Orhan'ı götüren polisler Orhan'a bir kaçış planı hazırladılar. Başına geleceklerden korktukları için Yarımcalı'ya arka çıkan polisler ona yardımcı olmaya çalıştılar. Kaan'ın cenazesinin ardından eve taziye için gelen Leyla ve Bahar'ı resmen kovalayan Adile onları suçladığını apaçık belli etti.

Öte yandan Adile'yi teselli etmeye çalışan Veli' de Adile' den ağzının payını aldı. Sanem ile Veli'nin kendi babalarını öldürdüğünü bildiğini söyleyen Adile, Sanem ve Veli için tehdit olmaya başladı. Kaçan Yarımcalı, oğlunun cenazesini bile uzaktan izledi. Orhan ile Musa buluşarak, Oğuz Doğu konusunda birlik olduklarını dile getirdiler. Musa, garip bir şekilde Adile' yi teselli etmeye çalıştı ve onun bu hali için büyük üzüntü duyduğunu söyledi. Adile' de onunla konuştu.

Orhan Yarımcalı oğlunun ölümüne neden olan Oğuz Doğu'dan hesap sormaya gitti. Karşı karşıya geldiklerinde gözünü bile kırpmadan mermileri harcadı Oğuz Doğu'nun üzerine. Öldüğünü düşünerek çıkıp giden Yarımcalı intikam aldığını düşündü. Ancak Oğuz Doğu çelik yelek takmıştı ve yara bile almadı. Leyla ile Orhan buluştu. Leyla buluşmaya Kemal'i de çağırdı ve ısrar etmesine rağmen gerçeği anlatmayan Orhan'ın suskunluğunu Leyla bozdu ve Kemal'e Orhan senin baban diyerek itirafta bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *