» 
 

Kemal Doğulu'ya ne oldu? Son sağlık durumu nasıl?

İşte Benim Stilim ile ününe ün katan modacı Kemal Doğulu’nun son durumu hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Kardeşi Kadir Doğulu ve yakın dostları tarafından Kemal Doğulu'nun son durumu hakkında yapılan açıklamalar neler işte detaylar...

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Vişne Sokak’taki evinde merdivenlerden düşerek yerde yatar halde ev sahibi tarafından bulunduğu belirtilen ünlü modacı hakkındaki açıklama kardeşi Kadir Doğulu’dan gelmişti. Kanlar içindeki Doğulu’nun apar topar hastaneye kaldırılmasının ardından düşme sonucu omuriliğinde çatlak meydana geldiği bilgisi de verilmişti. Kadir Doğulu’nun açıklamalarında abisinin durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisi yer alırken, ailenin açıklamaları dışında hiçbir bilgiye itibar edilmemesi istenmişti

Kadir Doğulu yaptığı açıklamada abisinin durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek doktorların ellerinden geleni yaptığını söylemişti. Tüm aile olarak Kemal Doğulu’nun yanında olduklarını ve dua ettiklerini söyleyerek sevenlerinden dua isteyen Kadir Doğulu'dan bugün iyi haber geldi.  8 Temmuz tarihinde 2 yıldır birlikte olduğu Neslihan Atagül ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Kadir Doğulu bugün Instagram hesabından yaptığı açıklamada abisinin durumunun iyiye doğru değiştiğini, daha hızlı iyileşmasi için dua beklentilerini dile getirdi.

Jüri üyesi olduğu ‘İşte Benim Stilim’ yarışması ile adını Türkiye’de daha büyük kitlelere duyuran ünlü modacı Kemal Doğulu'nun durumunu haber alan yakın dostları Çağla Şıkel, Hakan Akkaya ve Öykü Serter de hastaneye gelerek desteklerini gösterdiler. Sosyal medya hesabından gece bir açıklama yapan Şıkel, Kemal Doğulu’nun hayati tehlikesinin olmadığını açıklarken, Armağan Çağlayan ise ünlü modacının bulununcaya kadar kan kaybettiğini ancak durumunun şu an için iyi olduğunu belirtti.

Son olarak bu rahatsızlığından önce Mesut Yar’ın hazırlayıp sunduğu “Burada Laf Çok” programına katılan Doğulu, iki yıl boyunca süren sevilen yarışma hakkında sorulan sorulara cevap vermişti. Doğulu, mental olarak yorulduğunu, doktorunun kendisine antidepresan ilaçlar verdiğini belirtmiş, bu ilaçlar nedeniyle 20 kilo fazlalıkla 80 kiloya çıktığını söylemişti. Ayrıca Kemal Doğulu hakkında ortaya atılan iddialar arasında İşte Benim Stilim programı sonrasında zarara uğradığı, işlerinin iyi gitmediği ve bu yüzden ptikolojisinin bozulduğu da yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *