» 
 

Kenan İmirzalıoğlu'ndan eşi Sinem Kobal'a sürpriz Sevgililer Günü hediyesi

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Cunda Adası'ndaki nikah töreniyle dünya evine giren ünlü çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Sevgililer Günü için Güney Amerika'yı tercih etti.

Evliliklerinin ardından ilk sevgililer gününde Güney Amerika'ya gittikleri öğrenilen Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, Arjantin, Brezilya ve Paraguay sınırında bulunan Iguazu Şelalelerinde aşklarını tazeledi. Dünyanın 7 harikasında birisi olan İguazu Şelaleleri inanışa göre kavuşamayan iki aşığın hikayelerinden oluşuyor.

Eşsiz doğa manzaralarının yanı sıra Brezilya'da 18 Şubat'ta başlayan Rio Karnavalı'nı da izleme fırsatı bulan ünlü çift Kobal ve İmirzalıoğlu, sambacılara eşlik ederek oldukça eğlenceli vakit geçirmeyi de ihmal etmedi. Sinem Kobal'a eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun sürpriz Sevgililer Günü hediye olduğu öğrenilen Güney Amerika turunun fiyatı ise kişi başı yaklaşık olarak 11 bin lira olduğu belirtiliyor. Hem romantik, hem de eğlenceli bir tatil geçiren çift, bir yandan da Brezilya yemeklerinin tadına bakarak neşeli zaman geçirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *