» 
 

Kenan İmirzalıoğlu'ndan takdir edilecek davranış!

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul'un lüks semtinde bulunan aylık yaklaşık kirası 23 bin lira olan iki dairesinin kirasını, ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, eğitim ve ihtiyaç sahipleri için yaptığı yardımlar ile gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. İmirzalıoğlu, alkışlanacak ve takdir edilecek bir harekete daha imza attı. Daha önce İstanbul Cihangir'deki bir ilkokula kütüphane yaptırarak eğitime destek veren Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı'nda Marmaris'te kurban kestirip etini köy halkına bağışlamıştı.

İmirzalıoğlu'nun yardımları bununla da sınırlı kalmadı. Yaptığı yardımları büyük bir gizlilikle gerçekleştiren oyuncunun geçtiğimiz ay iki şehit ailesine yardım için harekete geçtiği öğrenildi.

İstanbul'un çeşitli semtlerinde çok sayıda gayrimenkulu bulunan Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir'de bulunan ve aylık kirası 5 bin dolar, yaklaşık 20-23 bin lira olan dairelerden elde ettiği geliri, ömür boyu olmak üzere iki şehit ailesine bağışladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *