» 
 

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim programından kovuldu mu?

Sosyal medyanın fenomeni Kerimcan Durmaz'ın TV 8 ekranlarında yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim yarışmasının jüriliğinden kovulduğu iddiaları ortaya atıldı. İşte bu iddialara yapımcıdan açıklama...

Samsun'da sahne aldığı sırada bir grup tarafından darp edilen Kerimcan Durmaz'ın belirli günlerde jürisi olduğu İşte Benim Stilim adlı moda programından kovulduğu iddiaları ortaya atıldı. Basında Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim programından çıkartıldığı haberleri de gündeme bomba gibi düştü. Bu asılsız haberlerin ardı arkası kesilmeyince İşte Benim Stilim programının yapımcısı Haluk Şirin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak duruma el koydu.

Son kez yeniden açıklama yaptığını belirten Şirin, ne TV 8'in ne de kendilerinin kimseyi kovmadığını, işe bakış açılarında kovma olgununun yer almadığının altını çizerek, ayrımcılığa karşı olduklarını ifade etti. Öte yandan Kerimcan Durmaz ile ilgili çıkan asılsız haberlere dün açıklık getirmesine rağmen, araştırmadan gündem yaratma çabalarının üzücü olduğunu dile getirdi.

Ayrıca Kerimcan Durmaz'ın yaşadığı bu ayrımcı ve haksız şiddet sonrasında, kendisinin yeniden ekranlara çıkıp çıkmak istemediğini de soran Şirin, "Hayır" yanıtını verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *