» 
 

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim'den ayrılıyor mu?

Son dönemlerin popüler ismi Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim jüriliğinden arılacağı iddiaları ortaya atıldı. Geçirdiği zor günlerin ardından Kerimcan Durmaz'ın Amerika'ya gideceği de ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor. Ayrıntılar haberde...

Geçtiğimiz günlerde, sosyal medyanın fenomeni Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı bir mekanda olay çıkmıştı. Olayın ardından ise pek çok iddia ortaya atıldı. Saldırı ile ilişkin açıklamada bulunan Kerimcan Durmaz, herhangi bir saldırının olmadığını ve panikten dolayı merdivenlerden kaçarken ayak bileğini burktuğunu dile getirmişti. Daha sonrasında ise İşte Benim Stilim'in gala gecesinde konuk jüri olarak bulunan Kerimcan Durmaz ile ilgili yeni iddialar ortaya atıılmaya başladı.

Saldırı sonrasında Durmaz'ın ptikolojisinin bozulduğu ve İşte Benim Stilim'in jüriliğinden çekilerek 15 günlük bir Amerika seyahati yapacağı iddia ediliyor. Bu iddiaların ardından açıklamada bulunan Kerimcan Durmaz, Amerika'ya gitmeyeceğini, yalnızca bikaç hafta işlerine ara vereceğini, ayrıca İşte Benim Stilim'deki jüri üyeliğine devam edeceğini ifade etti.

Kerimcan Durmaz'ın tedavi gördüğü hastaneye kızı ile birlikte gelen anne Durmaz, oğlu Kerimcan'ın sağlık durumunun iyi olduğu, bugün müşade altında tutulduğunu ve hiçbir sorun olmadığını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *