» 
 

Kerimcan Durmaz Survivor'a katılacak mı? İşte cevabı...

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın, Survivor 2017 kadrosunda olup olmadığı haberlerine Alp Kırşan'dan yanıt geldi.

Milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yayınladığı videoları ve renkli kişiliği sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kerimcan Durmaz'ın geçtiğimiz haftalarda Survivor yarışmasının 2017 kadrosunda olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Herkesin merakla beklediği Kerimcan Durmaz Survivor'da olacak mı? Olmayacak mı? Sorusuna Alp Kırşan'dan cevap geldi.

Konu ile ilgili açıklamayı Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı üstlendiği Survivor'da sunuculuk yapmakta olan Alp Kırşan yaptı. Geçtiğimiz günlerde alışveriş yapmak için gittiği bir mekanda görüntülenen Alp Kırşan, Survivor 2017'nin 22 Ocak tarihinde başlayacağını açıkladı. Survivor 2017 kadrosunda Kerimcan Durmaz'ın olup olmayacağı sorusunu da yanıtlayan Kırşan, Kerimcan Durmaz'ın Survivor'da olmayacağını, ancak TV 8 ekranlarında yeni sezona başlayacak moda programında Kerimcan Durmaz'ın haftada bir gün yer alacağını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *