» 
 

Kerimcan Durmaz'ın takıları servet değerinde! Fiyatı dudak uçuklattı

Geçtiğimiz aylarda Samsun'da yaşadığı saldırı sonrasında çok fazla ortalıkta görünmemeye çalışan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, önceki akşam katıldığı bir doğum günü partisinde değeri dudak uçuklatan takıları ile herkesi şaşkına çevirdi.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz aylarda Samsun'da sahne aldığı bir mekanda uğradığı saldırının ardından ortalıkta görünmemeye çalıştı. Durmazi kalabalık bir grup tarafından darp edildikten sonra olayın şokunu bir süre üzerinden atamamış ve yurt dışına seyahate çıkmıştı. Kendi işlerine odaklanma kararı alan Durmaz, çok fazla gündeme gelmekten çekinir hale geldi.

Önceki gün, ünlü bir gece kulübünde bir arkadaşının doğum günü partisine katılan Kerimcan Durmaz, değeri yüzbinlerce lirayı bulan takıları ile yine dikkatleri üzerine çekti. Her ne kadar bu şöhret ile birlikte gelen kazanç ile ilgili haberlere tepki gösterse de, Durmaz'ın üzerinde taşıdığı takılar değirmenin suyunun nereden geldiğinin göstergesi gibi...

Kerimcan Durmaz'ın geçtiğimiz günlerde bir yakınının doğum günü partisinde koluna taktığı saatinin değeri 11 bin Euro, pırlanta yüzüğünün 30 bin Euro, bilekliğinin 25 bin dolar, taş yüzüğünün ise 15 bin dolar olduğu ortaya çıktı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *