» 
 

Kertenkele’nin Zeynep’i Asena Tuğral dizi setinde ölümden döndü

ATV ekranlarının beğenilen dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş’ta Zeynep karakterine hayat veren Asena Tuğral dizinin konusu gereği çekilen havuz sahnesinde soğuk suda nedeni ile vücut ısısı düşünce hipotermi geçirerek ölümle burun buruna geldi.

Zengin oyuncu kadrosu ve beğenilen konusu ile ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kertenkele Yeniden Doğuş’un 75. bölümünün çekimleri esnasında rolü gereği birçok kez soğuk suya atlamak zorunda kalan Asena Tuğral nam-diğer Zeynep, vücut ısısındaki düşüş nedeni ile hipotermiye girdi. Sette korku dolu anların yaşanmasına neden olan olayda oyuncu Asena Tuğal ölümden döndü.

Senaryo gereği yaklaşık dört saat süren havuz sahnesi çekimleri esnasında dizide ‘Maskeli Kız’ ve ‘Zeynep’ karakterine hayat veren Asena Tuğal ve Ahmet Kayakesen ikilisi havuza düştüler. Bu esnada Asena Tuğal soğuk suyun etkisiyle hipotermi geçirdi.

Durumu fark edilince Ahmet Kayakesen tarafından güçlükle havuz kenarına çıkarılan güzel oyuncu kısa süreli bir baygınlık geçirdi. İlk müdahalesi set arkadaşları tarafından yapılan Asena Tuğral, Mehtap Bayri, Dilşad Şimşek, Selahattin Taşdöğen ve set çalışanları tarafından çimlerin üzerine alındı. Bir süre sonra kendine gelen Tuğal, önce ılık sonra sıcak duşa girmesi ile normale dönebildi. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *