» 
 

Kıbrıs Moda Günü organizasyonu ile podyumda fırtınalar esti

2 Nisan Cumartesi akşamı H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu’nun organizatörlüğünde düzenlenen Kıbrıs Moda Günü büyük ilgi topladı. Asil Çağıl'ın koreografisini yaptığı muhteşem defile Merit Crystal Cove Hotel’de gerçekleşti.

Ünlü koreoraf Asil Çağıl tarafından koreografisinin yapıldığı “Kıbrıs Moda Günü” organizasyonunda podyumda Türkiye’den birbirinden ünlü 10 manken boy gösterdi. Büyük bir moda şölenine imza atıldığı gecede Sema Şimşek, Ece Gürsel, Günay Musayeva, Tuğçe Sarıkaya, Ebru Ürün, Sanem Balcı, Yağmur Ayaz, Tuğçe Aral, Açelya Kartal, Olga Fabi, Gamze Balım, gibi ünlü modellerin yanı sıra Kıbrıs’tan da Elif Kale, Jennifer Amber gibi modeller podyumda yürüdü.

Gecenin müzik şöleni ise Demet Aktaş’tan geldi. Başarılı şarkıcı birbirinden güzel şarkılarıyla geceye renk kattı. Kıbrıs Moda Günü defilesine Yağmur Butik, Just Women, Bostancı Butik, Secret Window, gibi seçkin firmalar katılırken, defilenin finali Türkiye’nin tanınmış tasarımcılarından Zeynep Tunuslu ile gerçekleşti. Zeynep Tunuslu, Kıbrıs’ı ve Kıbrıs’ta olmaktan her zaman büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Hayriye Vurdu, “Amacımız Kıbrıs’ta da büyük, güzel ve kaliteli organizasyonların olabileceğini göstermekti, seçkin firmaları bir araya getirerek Kıbrıs’ta çok başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik, bundan sonra da kaliteli organizasyonlarla tanıtımlara tam gaz devam edeceğiz” dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *