» 
 

Kim Kardashian ve Taylor Swift'in sosyal medya kapışması

Kanye West, son albümünde yer alan 'Famous' şarkısında, Taylor Swift adına hakaret içeren sözler yazmak için önce Swift'ten izin aldığını belirtti. Swift sosyal medya paylaşımı ile olanları yalanlayınca Kardashian ve Swift arasında gerilim yaşandı.

 Ünlü rap şarkıcısı Kanye West, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı yeni şarkısı Famous’un hakaret ve aşağılayıcı sözleri için Taylor Swift’ten izin aldığını belirtti. Olanları kamera ile çeken eşi Kim Kardashian, Taylor’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile olanları yalanlaması üzerine videoyu Snapchat’ten yayınlayarak iddiaları doğruladı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Kanye West yayınladığı şarkısında, Taylor ile arasındaki ilişkiye ve aşağılayıcı ifadelere yer verince Swift çılgına döndü. West, şarkının sözleri ve klipinde yer alan bölümler için Taylor’dan izin aldığını belirtse de Swift, böyle bir şey için ona izin vermediğini savunarak olanları inkâr etti.

Şarkının klipindeki uygunsuz içeriklerden haberi olmadığını vurgulayan Swift’in yaptığı açıklama, Kim Kardashian’da olaya dâhil olunca iyice büyüdü. Şarkı yayınlanmadan önce Taylor ve Kanye arasındaki telefon görüşmesini kameraya çeken Kardashian, gerçekleri gün yüzüne çıkardı.

Telefon görüşmesinde; Kanye’nin izin aldığını iddia ettiği Taylor Swift’e arkadaşının üzülmesini istemediği ve çiçekler gönderdiği belirtilse de güzel şarkıcı sosyal medyadaki hesabından şarkının tamamının kendisine gönderilmediğini ve şarkıdan rahatsız olduğunu savundu.

Olay üzerine duruma sessiz kalmayan Kim Kardashian, Swift’in yaptığı paylaşımın altına güzel şarkıcıya ‘yılan’ tabiri kullanarak yorum attı. Yılan emojileri koymayı ihmal etmeyen Kim’e hayranları da destek vererek fotoğrafın altını yılan emojileri ile doldurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *