» 
 

Kim Milyoner Olmak İster’in yeni yüzü Murat Yıldırım

ATV ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan 'Kim Milyoner Olmak İster’ bundan sonraki bölümlerine yeni sunucusu olan ünlü oyuncu Murat Yıldırım’la devam edecek.

Kim Milyoner olmak ister yarışmasının büyük beğeni alan sunucusu Selçuk Yöntem görevini ünlü oyuncu Murat Yıldırım’a devretti. 6 Şubat Pazartesi akşamı ile ekranlara Murat Yıldırım’ın sunuculuğu ile devam edecek olan 'Kim Milyoner Olmak İster?' Pazartesi ve Cumartesi akşamları seyirci ile buluşacak.

Murat Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla hayranlarına heyecanla beklenen müjdeyi veren Yıldırım, 6 Şubat akşamı 23.30'da ekrana gelecek. Uzun bir aradan sonra yeniden televizyon ekranlarına geri dönüş yapan Yıldırım, Pazartesi ve Cumartesi akşamları seyirci ile buluşacak.

EŞİ YALNIZ BIRAKMADI

Kısa bir süre önce görekemli bir düğünle Faslı Imane Elbani ile dünya evine giren Murat Yıldırım, yine sosyal medya hesabını kullanarak eşiyle stüdyoda çekildikleri bir fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. Yarışmanın ilk çekimlerini gerçekleşen Yıldırım'ı eşi Imane Elbani yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncu Yıldırım, güzel eşi için, "Yanımda olduğum için teşekkür ederim. Gittiğin her yere şans getirirsin" 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *