» 
»
 

Kiralık Aşk 55. bölüm 2. fragmanı ile 7 Ekim'de Ömer Pamir savaşı başlıyor

Defne Ömer’i affedecek mi? Kiralık Aşk 55. Bölümde neler yaşanacak? Sinan yeni bir aşka yelken mi açıyor? 7 Ekim'de yayınlanacak Kiralık Aşk 55. yeni bölüm gelişmeleri neler olacak? İşte sevilen dizi Kiralık Aşk 55. bölüm 2. fragmanı yayında.

Star TV ekranlarında Cuma akşamlarının soluksuz izlenen ve beğenilen dizisi Kiralık Aşk yeni bölümü ile çok konuşulacak. Dizide Ömer’in mecnun misali İtalya sokaklarında aradığı Defnesi ile arasında neler yaşanacağı merak konusu olurken, dizinin fanları şimdide Defne’nin Ömer’den kaçacağını düşünüyor. Hikaye tadında muhteşem bir özet ve Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayında!

Kiralık Aşk son bölümde kendisini Ömer'in kollarında bulan Defne, yaşadıklarını bir rüya sansa da kendini toplayıp Ömer'in kucağından hızla iner. Ömer ise aylardır hayalini kurduğu sevdiğinin kucağındaki varlığı ile aşk sarhoşu olmuştu. Ne olacaktı şimdi yokluğunu kabullenmek için deli gibi çalışan Defne, Ömer'in varlığından uzak durmak için nasıl bir yol bulacaktı? Ömer tüm kabatin kendisinde kabullenmiş ve Defne'sini geri istemektedir. Peki ya Defne?

NERİMAN'IN PLANLARI BİTMİYOR

Öte yandan Neriman'ın Pamir ile ilgili planları Ömer'in gelmesi ile çıkmaza girer ancak Defne'den çok hoşlanan Pamir'in ondan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Kiralık Aşk yeni bölüm gelişmelerinde Ömer'in döndüğünü öğrenen Neriman, ondan defalarya özür dileyip kendini affettirmek için çabalar. Oysa hepsi boşadır. Sevdiği kadınla aralarında yaşananların, hayatlarının darmadağan neden olmasının tek nedeni olan yengesini affetmek çok zordur. Üstelik canı hala bu kadar yanarken.

Passionis yeni ofisi diğer şirketle paylaşmak zorunda kalınaca lojistik de ortak kullanılmak zorunda kalınır. Buna bir çözüm getirmesi istenen Defne, özel bir çalışma hazırlayarak her iki firmanın da onayını alır böylece artık her iki firmanın da lojistik müdürü olarak görev yapacaktır.

KİRALIK AŞK 55 BÖLÜM 2. FRAGMANI İLE SAVAŞ BAŞLIYOR

Kiralık Aşk’ın geçen haftaki bölümünde Sinan’ın kendisini bularak şirketlerinin batmak üzere olduğunu anlattığı Ömer ani bir kararla ülkesine döner. Aradan geçen bir yılda çok şey değişmiş olup, değişmeyen tek şey ise Defnesine olan aşkıdır. Bir şirkette yönetici olarak çalışmaya başlamış yoğun mesai saatleri arasında Ömer’i bir parça olsun unutmaya çalışmaktadır. Ancak her zaman her yerde kazanan aşk Ömer ve Defne’yi hiç beklemedikleri bir an ve zamanda yeniden karşı karşıya getirir. Ve yarım kalan hikaye tam da kaldığı noktadan yeniden başlar…

Pamir ile Ömer arasında Defne'nin kalbini kazanma savaşı başlıyor. Kiralık Aşk 55. son bölüm ile başlayacak olan bu mücadele bakalım ne kadar sürecek ve Defne Ömer'ini mi seçecek yoksa artık bu aşktan umudunu keserek kendisine Pamir'i mi uygun görecek? İşte 7 Ekim Kiralık Aşk fragmanı ve yepyeni gelişmeler...

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Ömer Defne için kuzeni Pamir'in karşısına çıkıyor. Defnesinden vazgeçmeye niyeti olmayan Ömer onu yeniden kazanabilmek için neler yapacak merakla bekleniyor. Kiralık Aşk tanıtımında dikkat çeken diğer bir detay ise Defne'nin içinde olduğu durumdan çok da hoşnut olmaması... Defne hislerinin peşinden mi gidecek yoksa mantığının ardına mı düşecek bunu da ilerleyen haftalarda göreceğiz. 7 Ekim Kiralık Aşk yeni gelişmeleri için takipteyiz. 

Ömer’in karşısına çıkması ile kafası karışan Defne kalbi ile mantığı arasında sıkışıp kalır. Mantığı kendisini dinlemeden bir kez olsun anlamaya çalışmadan çekip giden Ömer’e çok kızgındır ama kalbi… Gururunun aşkının önüne geçmesine izin veren Ömer, Defne’yi yeniden kazanmak için neler yapılacak? Defne Ömer’ini affedebilecek mi? 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *