» 
»
 

Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı: 14 Ekim'de Ömer Defnesi için savaş veriyor

Star TV ekranların en başarılı yapımlarından Kiralık Aşk dizisi 56. bölüm 2. yeni fragman yayınlandı. Bölüme dair tüm dedikoduları, yeni bölüm fragmanlarını ve 55. bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz... Kiralık Aşk 56.bölümde şok gelişme! Ömer ve Defne, Ömer'in evinde buluşuyor!

Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı yayına girdi ve merakla beklenen yeni gelişmelere ışık tutmaya başladı. 14 Ekim akşamı ekranlara gelecek Kiralık Aşk yeni bölüm hangi heyecan dolu sahnelerle ekranlarda olacak işte detaylar... Star TV ekranlarının romantik komedi tarzındaki dizisi Kiralık aşk'da Defne ve Ömer arasında yaşanacak yeni olaylar en çok merak edilen konu olmayı başarıyor. Kiralık Aşk 55. bölümde neler oluyor? Ömer ve Pamir arasındaki aşk savaşını acaba kim kazanacak? Kiralık Aşk 56. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayına verildiği anda haberimizden takip edebilirsiniz… Öte yandan hikaye tadında bir Kiralık Aşk 55. Bölüm özeti için bizden ayrılmayın…

Kiralık Aşk 55. bölümde Pamir ve Defne'nin aynı arabaya binerek uzaklaşmalarına deliren Ömer, Pamir'in arabasının önünü keserek inmesi için zorlar. O sırada yoldan geçen Sinan Defne'yi kendi arabasına alıp oradan uzaklaşarak durumu yatıştırmaya çalışır. Ömer ve Pamir'de kafeye giderek konuşur. Ömer yaşadıklarını anlatıp Defne'nin sadece kendisine ait olduğunu ondan uzak durması gerektiğini söylese de Pamir'e bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Defne bulduğu her fırsatta Ömer'e artık onu isemediğini söylese de Defne'nin sır gibi sakladığı kutuyu bulan Ömer onunda kendisini unutamadığını anlar. Aynı işte çalışmasa da aynı ofisi paylaşmak zorunda olmak iki aşığı sürekli bir arada tutar. Ömer'e karşı keskin çizgiler çizen Defne bile bu sayede yaşanan bakışmalara engel olamaz. Defne içindeki fırtınaları küçük yeğeninden başka kimseye anlatamıyor aklı ve kalbi arasındaki pamuktan iplikte zorlu bir mücadele veriyordur. Ömer ise bu durumu daha da zorlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı ile Ömer artık işlerin daha da zorlaştığını anlayacak mı? Eskiden olduğu gibi Defnesini her istediğinde yanında bulamayacağının farkına varan Ömer, kızışan savaşta hangi hamleleri yapacak? Kiralık Aşk 14 Ekim fragmanları ile her şey biraz daha netlik kazanıyor. Merakla beklenen gelişmeler için takibi sürdürüyoruz.

Aşk’ın Kiralığı nasıl olabilirdi ki. Evet Defne Ömer’e başta yalan söylemişti. Her şey abisine yardım edebilmek adına başlamıştı ancak Defne aşık olmuştu Ömer’e. Bir çok kez denemişti sevdiği adamdan kaçmayı. Ancak ondan uzaklaşmak için yaptığı her hamlede büyük bir girdap gibi onu içine çekiyordu Ömer’in aşkı. Düğün günü ise her şeyin yeniden başlanacağı hayatlarında temiz bir sayfa açacakları bir fırsat günüydü Defne için öylede yaptı anlattı tüm gerçeği Ömer’e...

Sonra ne mi oldu? Ömer onun kendisini anlatmasına fırsat vermeden terk etmişti Defne’yi hem de arkasında nasıl bir enkaz bırakacağını düşünmeden. Şimdi ise yeniden karşısına çıkmış sanki hiç bir şey olmamış gibi onu sevdiğini haykırıyordu Defne’ye. Peki onca yaşanan acı, Defne’nin alt üst olan hayatı. Bu kadar kolay mıydı bunları bir kalemde silip yeniden Ömer’in Defne’si olabilmek…

Defne Ömer'e imat Pamir'le bir birlikteliğe evet diyecek mi? Sinan kalbinin kapılarını yeniden açıyor mu? Neriman Ömer'e kendini affettirebilecek mi?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *