» 
»
 

Kiralık Aşk 58. bölüm 28 Ekim fragmanı Star TV’de yayınlandı mı?

Kral Ömer’in hırçın aşkı Defne’yi yeniden kazanmak için verdiği komik eğlenceli, aşk dolu sahnelerin yaşandığı dizi Kiralık Aşk 58. bölümde neler oluyor? Ömer'in ayakkabının ilk taslağını çizdiği masayı kim satın aldı? İşte detaylar..

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’ın paylaştığı Ortaks Yapım şirketi Star TV ekranlarında dizi severlerle buluşan son zamanların en iyi romantik komedi dizisi Kiralık Aşk 58. Bölümü merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümü ile ilgili önemli ipuçlarının verildiği Kiralık Aşk 58. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizden takip edebilirsiniz. Son bölüm özeti ve yeni bölüm dedikoduları detaylarda…

Kiralık Aşk 57. bölümde Defne ve Ömer'i sahilde bulan İso Defne'yi alıp evine bırakır. Defne'den bir açıklama bekler ama olanlar için Defne'nin kendisine bile açıklama yapacak gücü yoktur. Kafası allak bullak olmuştur. Bir tek Nihan'a anlatır yaşananları. Passionis küllerineden yeniden doğmuş, Ömer'in yeni koleksiyonu piyasada adeta bomba etkisi yaratmıştır. Ancak İtalyan devi bir firma Ömer'in çıkış ayakkabını koleksiyonuna eklemiştir.

 Necmi'nin de yardımı ile Ömer'in evinde adeta bir kriz masası oluşturulur. Çizilerin o firmanın eline nasıl geçtiğini anlamayan Ömer'in bu konuda geri çekilmeye hiç niyeti yoktur. Ortalığı karıştıran esas oğlan Pamir ise kimseye belli etmeden sinsi sinsi ilerlemektedir. Çünkü Defne'ye sahip olmak için Ömer'in aradan çekilmelidir. Ömer çizimi ilk kendisinin yaptığını kanıtlamak için uğraşır ama önemli bir detayı atlamaktadır. O ayakkabının resmini ilk bir kafenin restoranında bulunan masaya çizmiştir. Ve masayı bir italyn oradan satın almıştır.

Kiralık Aşk’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölünde, Defne işle ilgili çizdiği şemaları almak için Ömer’in evine gitmiş, ancak hemen geri dönememiştir. Çok keyifli saatler geçiren iki aşık Defne’nin rüyadan uyanması ile ayrılmak zorunda kalır. Evden çıkmak için hazırlanan Defne Ömer için çok değerli olduğunu bildiği kahve makinasının olmadığını fark eder. Defne gibi Ömer için de çok kolay olmamıştır sevdiğinden ayrı kalmak ve o çok önem verdiği beslenme düzeni bile bozulmuştur. Ömer’in yemek yemediğini far eden Defne ona gizli saklı çok sevdiği pazı sarmasını yapar ve odasına gönderir.

Bu güzel jeste karşılık vermek isteyen Ömer ona en sevdiği kitabın birinci baskısını bulur. Ancak Defne ona bu sürprizi yapanın Pamir olduğunu zanneder. Pamir’de bu durumun keyfini çıkarır. Passioniss’in açılış gecesinde rüya gibi dans fırsatı yakalayan Defne ve Ömer yine yanlış anlamalar yüzünden dansı yarıda keser. Defne’nin arkasından giden Pamir onu eğlendirmek için parka götürür ve en sevdiği tatlıyı yiyebilmesi için gizlice tatlı dükkanına sokar.

Polis çılgın ikiliyi yakalayıp merkeze götürür. Durumu anlatıp amiri ikna eden Defne ve Pamir dışarı çıktıklarında Ömer onları beklemektedir. Öfkeden ve kıskançlıktan deliye dönen Ömer, arabasını sahile çeker ve Defne’nin kendisine açıklama yapması için yanına gelmesini bekler. Sahilde yüz yüze gelen iki aşık birbirlerine karşı hissettikleri çekime engel olamaz ve…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *