» 
»
 

Kiralık Aşk 59. bölüm 4 Kasım yeni fragmanı Star TV’de yayınlandı

Star TV'de yayınlanacak olan Kiralık Aşk 59. yeni bölümde neler olacak? Defne ve Ömer yeniden sevgili olacak mı? Ömer Defne'nin kurallarını kabul edecek mi? Heyecanla beklenen Kiralık Aşk 59. yeni bölüm fragmanı ve 58. son bölüm özetini ayrıntılarda...

Kural 1 Ömer Defne'nin kariyerine ve işine karşmayacak. Kural 2 nefes almak istediğinde özgür bırakacak. Kural 3 o gömlek yeniden giyilecek... Ne dersiniz Ömer Defne'nin kurallarını kabul edecek mi? Yeni bölüme dair önemli detayların yer aldığı Kiralık Aşk 59. Bölüm fragmanı 4 Kasım’da önemli gelişmeleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan dizi ilginç konusu ve zengin oyuncu kadrosu ile Cuma akşamlarının izlenme rekortmeni olmayı yine başardı. Ömer’in Defne siz, Defne’de Ömer siz nefes alamazken araya giren 3. Şahıslar sürekli ortalığı karıştırmaktadır. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak?

Kiralık Aşk son bölümde Ömer'in çizimleri çalmış gibi görünmesi bütün dengesini alt üst eder. Defne ise Ömer'in üzüntüsünü paylaşamamanın mutsuzluğunu ve çaresizliğini yaşar. Garip bir rüya sonrasında neler olduğunu hatırlayan Ömer ayakkabıyı Haldun Bey'le yaptığı görüşmede masaya çizdiğini ve onun da masayı satın aldığını hatırlar. İşle ilgili problemi çözen Ömer yeniden tüm ilgisini Defne'de yoğunlaştırır. Kiralık Aşk 59. bölüm gelişmelerinde en çok merak edilen konularda birisi de Defne-Ömer arasındaki yakınlaşmanın ne yönde ilerleyeceği olacak.

Defne ile sabah kahvesi içen Şükrü Abi kitabı Ömer'in aldığını Defne'ye söyler. Pamir'e kitabı neden kendisinin aldığını soran Defne, bu dururum için önceden hazırlık yapan Pamir'in yalanına birkez daha inanır. Ömer'den özür dilemek isteyen Defne, Şükrü ile onun yanına gider. Birbirlerini çok seven iki aşık karşılıklı beklentilerini ve birbirlerine olan aşkı anlatır. En son cümleyi ise Ömer kurar. " Artık benim sevgilimsin." Kiralık Aşk son fragmanı belki de bu sahne ile oldukça ilgi toplamıştı ve dizinin en can alıcı bölümü oldu. Ancak Defne bunu istemez ve Ömer'e çevresinde dolanmamasını söyler.

Kiralık Aşk 59. son bölüm fragmanı yayına girer girmez burada sizler için yayında olacak ve merakla beklenen son bölüm gelişmeleri hakkında bilgi alınabilecek. 2 Kasım Kiralık Aşk fragman ve özet bilgilerini her zaman olduğu gibi sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Kiralık Aşk’ta geçtiğimiz hafta Defne’yi ummadığı bir anda öpen Ömer, onu savunmasız bırakır. Etrafına ördüğü tüm duvarlar yıkılmış beyninde sadece sevdiğinin ismi yankılanmaya başlamıştır yenide. Öte yandan Aşk hayatını düzene sokmaya çalışan Ömer’in iş hayatı büyük bir çıkmaza girer. Tam her şey düzene girdi derken Passionis için çıkış parçası olan ayakkabı İtalyan bir firma tarafından onlar satışa çıkarmadan piyasaya sürülmüştür.

İkinci Şans adını verdiği ayakkabıyı Defne'yi düşünerek tasarlayan Ömer, bunu asla kabul etmese de tasarımı çalmakla suçlanmaktadır. Öte yandan Defne ve Necmi Bey bu zor durumda Ömer’in en büyük destekçisi olmuştur. Ömer çizimi o firmaya kimin sattığını çözmeye çalışırken çok önemli bir ayrıntıyı atlamaktadır… 

ÖMER'İN "İKİNCİ ŞANS" ADLI TASARIMINI ÇALAN KİM?

Ömer Defne'den ilham alarak yaptığı çizimin kendisine ait olduğunu adı gibi bilse de bunu kanıtlayamamaktadır. Yapılan tüm araştırmalar onun Ömer'in yalan söylediği tasarımı başkasından çaldığı yada esinlendiğini gösterse de altanan çok önemli bir detay vardır. Ömer şirketi yeniden ayağa kaldırmak için yaptığı iş görüşmesinde ayakkabının çizimini kafede bulunan bir masaya çizmiştir ve o masayı da yabancı bir adam oradan satın almıştır...

KİRALIK AŞK KADROSUNDA YENİ İSİM: EZGİ AVCI

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Kiralık Aşk kadrosuna Survivor yarışması ile bilinen Ezgi Avcı da katılarak kadroyu zenginleştirdi. 1995 yılında doğan ve 2013'te Miss Turkey 3. güzeli seçilen ünlü ismin rolü henüz kesinleşmemiş olsa da diziye renk katacak isimler arasında olacağı aşikar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *