» 
»
 

Kiralık Aşk 61. yeni bölüm 18 Kasım fragmanında Defne şokta!

Yayınlanan son bölümü ile yine büyük ilgi toplayan ve yeni sezonda Defne ve Ömer’in yeniden bir araya gelmesi için gün sayılan dizi Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV ekranlarında Cuma akşamları ekranlara gelen Kiralık Aşk son bölüm gelişmeleri ile 18 Kasım’da yine heyecan dorukta olacak!

Kiralık Aşk 61. yeni bölüm fragmanı yayına girdi ve Defne ile Ömer arasında neler oluyor bazı tüyolar alınmış oldu. Bir barışık bir küs ama asla birbirinden kopamayan Ömer ve onun Defne’sinin hikayesi Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı oldukça eğlenceli sahnelerle dolu! Dizinin yayınlanacak son bölümü hangi gelişmelerle ekranlara gelecek? Kiralık Aşk yeni bölümde Defne Pamir'in kiralık aşk olduğunu öğreniyor mu? Ömer Neriman'ın çevirdiği dolapları Defne'ye anlatabilecek mi? İşte Kiralık Aşk yeni bölümden detaylar.

Defne’yi nikah sırasında, ondan öğrendiği kiralık aşk gerçeğini hazmedemeyerek terk eden ve İtalya’da herkesten uzak bir sene geçiren Ömer, döner dönmez kendisini yine Defne’nin yanı başında bulunca artık ondan ayrı kalamayacağını, ayrı kalmanın hiçbir şeye çözüm olamayacağını anlamıştı. Kiralık Aşk yeni sezonun ilk bölümleri itibari ile Ömer’in Defne’yi yeniden kendisine aşık etme çabaları başlamıştı ancak Defne zaten çektiği tüm acılara rağmen Ömer’i unutmuş değildi.

Aşktan elini eteğini çeken Defne, mirasın kendisine kaldığından habersiz kendisini işine vermiş olsa da, Ömer’i gördüğü anda yelkenleri suya indirmiş, o da Kiralık Aşk son bölüm gelişmelerinde Ömer’e artık bir şans daha vermesi gerektiğini anlamıştı. Ancak ortadaki Pamir gerçeği işleri zorlaştırmakta ve Defne’nin kafasını karıştırmakta iken Ömer Defne’sine kavuşabilecek mi bilinmezken, son bölümde Ömer Neriman yengesinin yeğeni Pamir’i Defne’yi tavlaması ve bu sayede mirasın içeride kalmasını sağlaması için kiralık aşk olarak tuttuğunu öğrendi. Bundan sonra işler daha da karışacak gibi görünüyor.

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defne büyük şok yaşıyor!

Pamir, her ne kadar kiralık aşk olsa da aslında o da Defne’den hoşlanmaktayken, Ömer bu gerçeği Defne’ye söyleyebilecek mi bunu da Kiralık Aşk yeni bölüm ile öğrenmiş olacağız. Yoksa Ömer de sevdiği kadının yüzüne bu gerçeği söyleyemeyecek ve Defne’nin geçmişteki durumuna o da düşecek mi? Kiralık Aşk bu akşam ekranlara son bölümü ile geliyor ve bakalım hangi gerçekler gün yüzüne çıkacak? 

Vazgeçilmez diziler arasında yer almayı başaran Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı yayına girdiğinde sayfamızdan izlenebilecek ve tüm sevenleri için gelişmeler bu sayfada yer alacak. 18 Kasım Kiralık Aşk fragman ve özet bilgileri için sayfamızı takip edin.

Ömer, pamir hakkında öğrendiği gerçekleri Defne'ye anlatmak için can atıyor ancak bunu nasıl yapabileceği konusunda hiçbir fikri yok. Defne kendisine inanır mı yoksa bunu Pamir'i kötülemek için yaptığını mı sanır işte bu ikilemden kurtulamayan Ömer Kiralık Aşk yeni bölüm gelişmelerinde hangi yolu izleyecek göreceğiz.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM

Pamirin kiralık aşk olduğunu ve yengesi Neriman tarafından ayarlandığını öğrenen Ömer çılgına döner ve bunu Defne'ye bir an önce söyleyebilmek için her yolu dener. Ancak durumu fark eden Pamir, Ömer'e engel olmak için Defne'yi ondan uzak tutmayı her şekilde başarır. Sonunda Defne'yi yakalayan Ömer, Kiralık Aşk son bölüme damga vuracak o konuşmayı yapacaktır ki binadaki yangın alarmı çalar ve herkes büyük bir koşuşturma içinde oradan oraya kaçışmaya başlar. Defne'yi o hengamenin içinden çıkarmaya çalışan Ömer, bir an için onu gözden kaybeder ve aramaya koyulur.

Yangın alarmını çalıştıran Pamir'dir ve yine amacına ulaşmıştır. Ömer Defne'ye hiçbir şey söyleyemeden yine her şey birbirine girer çünkü Defne'yi bulduklarında dizi dönmüştür ve acılar içindedir. Ömer bu durumda onu daha fazla üzmemek için kiralık aşk konusundan bir süre daha bahsetmemeye karar verir. Defne'sini Sinan'ın evine götüren Ömer, orada oldukça romantik bir gece geçirir.

Kiralık Aşk yeni sezonda diziye giren karakterlerden Seda ise Sinan'ı düşünmekten kendisini alamamaktadır. Geçtiğimiz sezonun büyük aşklarından Yasemin ve Sinan'ın boşanmış olmasına rağmen hala aklının eski karısında olduğunu zanneden Seda, kendisini büyük bir çıkmazın içinde bulur ve Defne'ye içini döker... Peki Yasemin Kiralık Aşk'a geri mi döndü? Şimdilik böyle bir bilgi bulunmuyor.

Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı yayınlandığı anda bu sayfada sizler için yayında ve Defne gerçekleri öğrendi mi yoksa her şey sır olarak kalmaya devam mı edecek yeni gelişmelerde her şey ortaya çıkacak. 18 Kasım Kiralık Aşk fragmanı sayfamızdan artık izlenebilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *