» 
»
 

Kiralık Aşk 62. Bölüm 25 Kasım fragmanında neler olacak?

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk yeni bölümde yine romantizm dolu sahneler yaşanacak. Kiralık Aşk 62. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Pamir Ömer'in döndüğünü Defne'nin ailesine açıklıyor. Ömer'in kimsenin bilmediği hastalığı ne? İşte detaylar…

İki çılgın aşık Ömer ve Defne’nin heyecan dolu hayatlarının içerisine konuk olduğumuz romantik komedi dizisi Kiralık Aşk yeni bölümde bir zamanlar kendisi kiralık aşk olan Defne, şimdide kendisi için tutulan kiralık bir aşkın hain planlarının içinde savrulmaktadır. Gözü Ömer’den başkasını görmese de Neriman Hanım tarafından tutulan Pamir, Defne’ye tutulmuş, onun için bu iş artık bir oyun olmaktan çıkmıştır. Defne'nin Ömer'i sevdiğini bilse de ondan vazgeçmemek adına hain planlar içine girer.

Kiralık Aşk 61. bölümde Pamir Ömer'in ısrar ve baskısı ile Defne'ye tüm gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Duydukları yüzünden deliye dönen Defne soluğu Neriman Hanımın yanında alır. Sonrada Hulusi Bey'in yanına gidip mirası istemediğini söyler.

Kiralık Aşk’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Pamir’le ilgili gerçekleri ortaya çıkaran Ömer durumu Defne’ye anlatmaya karar verir. Bunun için erkenden ofise gittiğinde ise kendi gibi erken gelen Pamir’le karşılaşır çünkü Pamir Ömer anlatmadan önce Defne ile konuşup olanları açıklamak ister. Ancak Defne’ye ulaşmak hiçte kolay olmayacaktır.

Tam bir fırsatını bulup Ömer gerçekleri anlatacakken ofiste yangın alarmı çalmaya başlar ve konuşma yine yarım kalır. Pamir yine yapacağını yapmış yangın alarmına basmıştır. Ömer'le Pamir arasındaki kavgada yangından kaçmak isterken yine olan Defne'ye olmuş ayağını sakatlamıştır.

Defne'nin o halini gören Ömer olanlardan dolayı kendisini suçlar ve anlatmak istedikleri için susmak zorunda kalır. Ayağı nedeni ile evine gidemeyen Defne Ömer'in kendi evinde ona bakma teklifini kabul etmek zorunda kalır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *