» 
»
 

Kiralık Aşk 65. fragmanı! Star TV'de Kiralık aşk 65. bölüm merakla bekleniyor

Kiralık Aşk 65. fragmanı izle! Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk 65. Bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından izleyicinin karşısında olacak. 16 Aralık’ta ekranlara gelecek olan Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz…

Kiralık Aşk 65. Bölüm fragmanı yine heyecanla bekleniyor. 64. Bölüm'de yaşanan gelişmelerin ardından Kiralık Aşk tutkunlarını bir sonraki haftanın heyecanı şimdiden sardı. Kiralık Aşk Son Bölümünde yaşananlar...Tam her şey yoluna girdi Defne ve Ömer’in büyük fırtınalar atlatan aşkı mutlu sona doğru ilerliyor derken, Ömer’in birkaç bölümdür geçmişi ile bu günü arasında yaşadığı kavram kargaşası akılları karıştırdı. Kiralık Aşk 65. Bölüm 16 Aralık akşamı ekranlara gelecek ancak dizi öncesinde yayınlanan fragman ve yeni bölüm dedikoduları için takipte kalın…

Kiralık Aşk'ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Ömer’in evinde aileyi bir araya getirmek adına verilen yemekte Ömer’in Defne’nin verdiği hediyeyi görmesinin ardından ansızın rahatsızlanması gecenin tüm büyüsünü bozmuş herkes gittikten sonra Ömer yine kendi kabuğuna sırrını Defne ile bile paylaşmamıştır.

Pamir ise git gide Defne’ye daha çok bağlanmaya başlamış ve kafasının içindeki Defne saplantısı içinden çıkılmaz bir hal alma yolunda ilerlemektedir. Bir yanda Ömer’e neler olduğunu anlamaya çalışan Defne, onu mutlu etmek ve bu yalanı daha fazla sürdürmemek adına ailesine Ömer’in döndüğünü ve yeniden birlikte olduğunu anlatmak istese de başaramaz.

Kiralık Aşk Finale Doğru...

Kiralık Aşk Dizisi'ne ilişkin tüm gelişmeler HABERAKAR farkıyla sayfamızda yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz gülerde yayınladığımız haberde Ömer ve Defne karakterine hayat veren Elçin Sangu ve Barış Arduç için kariyerlerinde zirveyi görmesine vesile olan dizi Kiralık Aşk 27 Ocak’ta çekilecek olan final bölümünün ardından ekranlara veda edecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *