» 
 

Kiralık Aşk dizisinde sürpriz ayrılık! Diziye veda eden isim kim?

Geçtiğimiz hafta sezon finaline giren Kiralık aşk dizisinde rol alan Defne karakteri ile tanınan Elçin Sangu, diziden ayrılan çalışma arkadaşı için sosyal medyada duygusal bir paylaşımda bulundu.

Yaz aylarının gelmesi itibari ile sezon finali yaparak ekranlara veda eden muhteşem dizi Kiralık Aşk'ta yaşanan sürpriz ayrılık set ekibini derinden üzdü. Kiralık Aşk dizisinde rol alan Defne karakteri ile tanınan güzel ve sempatik oyuncu Elçin Sangu, çalışma arkadaşının diziden ayrılacağını duyunca sosyal medya hesabından duygu yüklü ve üzücü bir paylaşımda bulundu…

Kiralık Aşk dizisinin kızıl saçlı, beyaz tenli güzel oyuncusu Elçin Sangu, 1 yıl boyunca dizide makyözü olan arkadaşı Ayşegül Kartal'ın dizi ekibinden ayrılacağını duyunca çok üzgün olduğunu takipçileri ile paylaştı. Ayşegül Kartal'a kendi Instagram hesabından teşekkür paylaşımında bulundu ve Ayşegül Kartal arkadaşı ile aralarında vedanın söz konusu olmadığını dizi seti dışında da kendisi ile görüşmelerinin devam edeceğini fotoğraf altında ki yorumunda da dile getirdi. Yazmış olduğu yazıda arkadaşı Ayşegül Kartal'ın her zaman her koşulda yanında olduğunu ve yaptığı makyajların kusursuzluğunu dile getirerek aralarında veda söz konusu değil, ev adresinin ve telefon numarasının elinde olduğunu bu sayede sürekli görüşeceklerini hem duygusal hem de sempatik bir şekilde ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *