» 
 

Kiralık Aşk dizisine Koruncuk Vakfı’ndan anlamlı ödül

İzleyicileri mest eden bir aşk öyküsünün anlatıldığı Star ekranlarında artık bir vazgeçilmez haline gelen Kiralık Aşk sosyal sorumluluk projelerinde de adını duyurmaya devam ediyor. Diziye Koruncuk Vakfı’ndan ödül geldi.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği Star TV ekranlarının ne beğenilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Kiralık Aşk, ekranlardaki başarısını sosyal sorumluluk alanında da faydalı olmak üzere kullanmaya devam ediyor. Barış Arduç, Elçin Sangu, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu gibi beğenilen isimlerin rol aldığı Kiralık Aşk’ın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde dizide düzenlenen bir defile “Koruncuk Vakfı” yararına yapılarak kimsesiz çocuklara katkı sağlanmıştı. Ortaks Yapım tarafından imza atılan proje oldukça ses getirdi.

Tüm organizasyonu ve çekimleri bizzat takip ederek üstlenen Koruncuk Vakfı başkan yardımcılarından Berrin Yoleri, düzenlediği bir yemekte Kiralık Aşk yapım şirketi Ortaks Yapım’a, dizinin oyuncuları Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu’ya, ayrıca dizinin yayın kanalı Star TV’ye plaket takdim ederek teşekkürlerini iletti.

Sosyal sorumluluk alanında toplum içinde farkındalık sağlamak amacıyla Kiralık Aşk dizisi, büyük izleyici kitlelerine ulaşabilmenin avantajını da kullanarak Koruncuk Vakfı'nı desteklemeye devam edeceğini de duyurdu. Her hafta Cuma akşamları izleyicilerini Star TV ekranlarına kilitleyen dizi yeni bölümü ile 20.00’de yayında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *