» 
 

Kiralık Aşk dizisinin Koriş'i Onur Büyüktopçu'ya ulaşılamıyor!

Kiralık Aşk dizisinde rol alan ve Koriş ismi ile tanıdığımız Onur Büyüktopçu, Fransa'nın Nice kentinde yaşanan olay esnasında oradaydı. Yaklaşık 24 saat boyunca kendisinden haber alınamadı. Onur Büyüktopçu hakkında merak edilenler...

14 Temmuz'da Fransa'nın Nice kentinde her yıl düzenlenen Fransa Ulusal Gün kutlamaları esnasında meydana gelen terör saldırısında 84 kişi yaşamını kaybetti. Ünlü Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olan Onur Büyüktopçu'da yaşanılan bu korkunç olay esnasında orada bulunuyordu.

Ünlü oyuncudan yaklaşık 24 saat boyunca haber alınamadı ve hiç bir şekilde iletişim sağlanamadı. İlerleyen saatlerde kendisinden haber alamadığımızı ünlü oyuncu sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak kendisinin gayet iyi olduğunu bildirdi. Herkes tarafından merak edilen en çok da hayranlarına korku dolu anlar yaşatan Onur Büyüktopçu olay hakkında açıklamalarda bulundu.

Olay esnasında menajeri ile telefon görüşmesi yapan Onur Büyüktopçu, Burada gözlerini kırpmadan önlerine geleni tarıyorlar, her yaştan insan yanımızda ölüyor ve kendimizi koruma amacı ile evlere sığınacağız sözlerini söylediği iddia ediliyor. Onur Büyüktopçu ile  bu son konuşmadan sonra yaklaşık 24 saat boyunca ulaşılamadı. Sanatçının sağlık durumu ve hayatta olup olmadığı herkes tarafından merak konusu olduğu esnada bugün menajeri ile görüştüğü, durumunun da gayet iyi olduğu haberleri alındı.

Onur Büyüktopçu'da kendi sosyal medya hesabından durumunun gayet iyi olduğunu, merak edilecek bir şeyin olmadığını ve bu gün akşam sevgilisi ile birlikte İstanbul’a dönüş yapacağını bildirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *