» 
»
 

Kiralık Aşk yeni sezon fragmanı ile Eylül'de Star'da yayında

Star Tv'nin heyecanla beklenen Kiralık Aşk 2. sezon fragmanı nihayet yayınladı. Yeni sezonda yeni yüzler ile karşılaşacağımız dizinin bölümlerinde neler olacak? Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un canlandırdığı, Defne-Ömer çiftini yeni bölümde neler bekliyor? Tüm soruların cevabı Eylül'de...

Geçtiğimiz yaz ekranlara eğlenceli bölümü ile hızlı bir giriş yapan, farklı hikayesi ve renkli oyuncuları ile evlere neşe getiren Star Tv'nin vazgeçilmezi Kiralık Aşk'ın Eylül'de başlayacak 2. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni sezonda dizide görmeye alışık olduğumuz yüzler yer almayacakken, yeni oyuncular kadroya dahil oluyor. Başrollerinde Elçin Sangu'nun Defne'yi, Barış Arduç'un Ömer'i canlandırdığı Kiralık Aşk'ın yayın tarihi ise tam olarak belirtilmedi. Yeni sezonda diziye iki yeni karakter katıldı. Oyuncu Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir'de artık Kiralık Aşk'ın yeni sezon bölümlerinde yer alacak. Kiralık Aşk 53. bölüm tüyoları neler? Eylül'e sayılı günler kala, son bölümde neler olmuştu hafızalarımızı tazeliyelim.

Defne ve Ömer'in aşkı yeniden alevlenerek evlenmeye karar veriyorlar. Düğün hazırlıkları son sürat devam ederken, Defne'ye gelin hamamı yapılıyor. Eğlenceli geçen gelin hamamının ardından Defne gelinlik provasına katılıyor. Öte yandan Türkan, Neriman ile tartışmalarından dolayı Defne'yi vermekten vazgeçiyor. İşte bu sırada devreye Necmi ve Koriş giriyor. Türkan'ı ikna etmeye giden Koriş, güya arayı bulmaya çalışırken Türkan'a dişlerini gösterir ve ortalığı iyice kızıştırır. Bu sefer araya Ömer ve Sinan dahil oluyor. Ömer'in ve Sinan'ın konuşmaları da Türkan'ı ikna etmeye ikna etmiyor. Neriman ile Türkan bir araya gelince soğuklukları geçiyor.

Öte yandan Ömer, Defne'ye kendi tasarladığı gelin ayakkabıları hediye ediyor. Ayrıca Yasemin ve Sinan'ın da nikahlarına sayılı günler kalıyor. Koray'ın düzenlediği partiye giden Defne, kendi kına gecesinden kaçarak yerine Nihan'ı koyuyor. Ömer'in partide olmadığından emin olan Defne geri dönüyor. Kına gecesi yapılıyor ve Defne gözyaşlarına boğuluyor. Düğün günü gelip çattığında, Defne yemeklerin olmadığını öğreniyor. Gelinlikle ordan oraya koşuştururken başından aşağı limonata dökülüyor.

Defne'yi ağlarken gören Ömer, Defne'nin çok beğendiği ancak pahalı olduğu için isteyemediği gelinliği ona getirir. Yeniden hazırlanan Defne adeta gözleri kamaştırır. Defne ile Ömer'in romantik konuşmaları bitip davetlilerin arasına katılma vakti geldiğinde Defne herşeyi itiraf etmek isterDavetlilerin içerisine girdiklerinde, Defne bir anda herşeyin oyunla başladığını söyler. Nikah bölümüne yürürken Defne herşeyi itiraf eder. Ömer'in ve Defne'nin nikahları kıyılacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *