» 
 

Kiralık Aşk'ın Defnesi Elçin Sangu'nun aşk dolu tatili

Ekranlarda Defne ismi ile tanıdığımız güzel oyuncu Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken ile İtalya'ya gitti. Tatil günlerini İtalya'da geçiren çiftimiz aşk dolu anlar yaşadı.

Star TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizinin Defne karakteri ile tanıdığız Elçin Sangu son zamanlarda kendinden çok söz ettirdi. Sezon finaline giren Kiralık Aşk dizisinin son çekimlerinden sonra tatile çıkan Elçin Sangu tatil için İtalya'yı tercih ettiği ortaya çıktı.

Kızıl saçlı, beyaz tenli Elçin Sangu, yaklaşık 5 yıl boyunca beraberlik yaşadığı sevgilisi Yunus Özdiken ile İtalya'da tatil için ve dönem yorgunluğunu atmak için gittikleri ortaya çıktı. Ünlü sempatik çift tatil için Sardinya Adası'nı tercih etti. Bir hafta boyunca, Villasimius bölgesinde bulunan ve tek geceliği 2 bin 500 TL olan Falkensteiner Resort Capo Boi adlı otelde kalan çiftimiz daha sonrasında Roma'ya geçti. Roma'da çılgınlar gibi alışveriş yapan aşık çiftimiz dün İstanbul'a geldikleri konuşuluyor.

Elçin Sangu bir röportajında erkek arkadaşı hakkında çok hoş ve güzel sözlerde bulunmuştu. Sangı, erkek arkadaşım olan Yunus Özdiken'in zekasına hayranım. Çok iyi bir üniversitede siyasal bilimler bölümünü okumuş ve de mastırını yapmış bir insan. O da İzmirli fakat bizim yollarımız İstanbul’da kesişti ve tanıştık. Her şey bir yana kesinlikle sıkıcı bir adam değil, komedi yanları her zaman hayatımın içinde hep var. Bir ömür hayatımı geçire bileceğim bir adam. Bütün samimiyetim ve içtenliğim ile söylüyorum, benim olgunlaşmama ve gelişmeme sebep oluyor... Söylerini söyleyerek sevgilisine karşı duyduğu aşkını herkesle paylaşmış oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *