» 
 

Kiralık Aşk'ın Ömer'i Barış Arduç 29 yaşına bastı

Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterine hayat veren başarılı oyuncu Barış Arduç, geçtiğimiz akşam 29'uncu yaşını Ulus Sunset'te sevdiği dostarının da bulunduğu bir parti ile kutladı...

Bu anlamlı gecede Barış Arduç'un sevgilisi Gupse Özay'ın yanı sıra Gülse Birsel, İrem Sak, Mehmet Erdem ve Sarp Apak gibi ünlü isimler de partide dostlarını yalnız bırakmadı. 29. yaşını hayranları tarafından çok özel bir hediye alarak karşılayan Arduç, aynı zamanda Kansersiz Yaşam Derneği’nin ‘İyilik Elçisi’ olarak seçilmiş bu bağlamda doğum günün de kendisine hediye edilmesi için ‘iyilik kampanyası’ düzenlenmişti.

Bu anlamlı kampanya sayesinde Barış Arduç’un fanları, ‘Barış’ın fanları 4381’e yolla’ sloganıyla hem sistem üzerinden ünlü oyuncuya doğum günü mesajı bıraktı hem de derneğe maddi bağışta bulundu. Hayranları tarafından dernek kanalı ile kendisine binlerce mesaj atılan Arduç’a doğum gününe özel notlar da yazıldı. Kansersiz yaşam derneği sistemine atılan mesajlardan elde edilen gelir, Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi için kullanılacak.

Daha sonrasında Arduç'a mesajla birlikte bırakılan notlar Kansersiz Yaşam Derneği tarafından kitap haline getirilerek Barış Arduç 'a hediye edilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *