Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Kireç lekesi nasıl çıkar? Banyodaki kireç lekeleri nasıl temizlenir? İşte cevabı...

Suyun kireçli olması, çok kullanılan alanların ve araçların zamanla kireçlenmesine neden oluyor. Kireç lekesinin meydana geldiği alanlar ile araçlar da zamanla kullanılmaz hale geliyor. Peki, kireç lekesi nasıl çıkar? Banyodaki duşa kabinlerde oluşan kireç lekesini çıkaran ilginç bir ürün geliştirildi.

Banyodaki kireç lekesi nasıl temizlenir? Banyolarda kireç temizliği ve duşakabinlerde oluşan kireç izlerinden kurtulmanın yolları her ev hanımının cevabını merak ettiği soruların başında geliyor... Duşakabin, küvet ve banyolardaki su kullanımından kaynaklanan ve zamanla cam yüzeyleri kullanılamaz hale getiren kireç lekelerinin yani camdaki kireç lekesinin çıkarılması için formül arayışı her ev hanımı için gündemin ön sırasında yer alıyor. Şebeke sularında kirecin bulunmasından dolayı, suyun en çok kullanıldığı, banyo, mutfak, duşakabin ve klozet sürekli kireçleniyor. Titiz ev hanımlarının bu kireçlerle başı dertte! Banyo kapısı açıldığında göğsünü gere gere ışıl ışıl parlayan bir duşakabin görmek resmen hayal oldu.

Kireç lekeleri özellikle banyolardaki duşakabinlerde ev hanımlarının en çok yaşadığı problemlerden biri. Kireç lekelerinin nasıl çıkarılacağı konusu ise her ev hanımının cevabını merak ettiği en önemli soru. Kireç lekesi nasıl çıkar sorusuna sirke kullanımından başlayıp bir çok bitkisel karışım önerileriyle cevap bulunmaya çalışılıyor. Kireç lekesi için bitkisel, kimyasal ürün önerileri de internet bloglarının her gün paylaştığı yazılar arasında. İşte bu kadar karmaşanın içinde geliştirilen bir Türk ürünü oldukça iddialı bu konuda. Kirex adıyla sunulan bu ilginç formül kireç lekelerini gerçekten hiçbir iz bırakmadan temizliyor ve ev hanımlarının kireç lekesi sorununa kalıcı bir çözüm sağlıyor.

Ancak mucizevi bir buluş olan Kirex Jel Formül hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Saatlerce ovalama gerektiren, ovalarken de aslında yüzeyleri çizen diğer kireç sökücülere elveda demenin vakti geldi. Profesyonel kireç temizleyicisi Kirex Jel Formül sayesinde, ovalamadan, bastırmadan, hasar bırakmadan sadece saniyeler içerisinde kireçlere ve en önemlisi yeniden kireçlenmelere engel olabilirsiniz. Çok çaba sarf etmeden, yorulmadan, uzun zaman harcamadan çok kısa bir süre içerisinde Kirex Jel Formül ile kireçlerden kurtulabilirsiniz.

Son dönemlerde sosyal medya gündeminden de düşmeyen KİREX adlı bu ürünün kullanımı da oldukça kolay. Sık sık kireçlenen duş başlığı, ütü, tencere, su ısıtıcısı, çaydanlık, seramik yüzeyler, küvet, yosunlaşmış derz araları, klozet, duşakabin ve duşakabin camları ile evye gibi alanlarda Kirex, muhteşem jel formülü sayesinde yüzeyleri ovalama gerektirmeden, çizmeden çok kısa bir süre içerisinde kurtarıcı oluyor. Öte yandan kireç haricinde, pas, tortu ve küfleri de anında söküp atıyor. Ayrıca yapılan çalışmalar neticesinde, Kirex Jel Formül ile temizlenen yüzeylerde uzun süre kireç oluşumunun yenilenmemesi de onu diğer kireç sökücülerden ayıran en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Kirex Formül Jel sayesinde hem zamanınız hem de paranızı sizde kalsın. Neden mi? Pahalı ve uzun uğraş gerektiren diğer kireç sökücülerin aksine, Kirex Formül Jel oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Uzun uğraş gerektirmeyen Kirex Formül Jel, az miktar kullanımı ve jel kıvamı sayesinde daha geniş bir yüzeye etki ederek derinlemesine temizlik sağlar. Çok uzun süre yüzeylerdeki kireç oluşumunu engellediğinden dolayı da oldukça ekonomik bir temizleyicidir.

Peki, Kirex Formül Jel nasıl kullanılır? Ellerinize temizlik eldiveni taktıktan sonra herhangi bir bez ya da süngere az miktar KİREX dökün. Ardından lekeli olan yüzeylere (duşakabin, cam yüzeyler, evye, duş başlığı, klozet, ütü, tencere, çaydanlık, su ısıtıcısı, derz araları, armatürler  vb.) yedirerek uygulayın. Sadece bir dakika kadar bekledikten sonra güzelce durulayın. İşte oldu! Kirex Folmül Jel sayesinde kısa sürede zorlu lekelerle başa çıktınız.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *