» 
»
 

Kırgın Çiçekler 52. yeni bölüm fragmanında yepyeni gelişmeler

Büyük bir merakla beklendiniz ve işte o gün geldi çattı. Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmeleri ile bu akşam ekranlarınızdaki yerini alıyor. Peki yeni bölüm fragmanında neler olacak? İşte detaylar...

Kırgın Çiçekler Songül, Kader, Eylül, Cemre ve Meral’in yetiştirme yurdundaki hayatlarını anlatmaya ve tüm Türkiye’ye duygusal anlar yaşatmaya devam ediyor. 19 Eylül itibariyle ekranlardaki yerini almaya hazırlanan Kırgın Çiçekler yeni sezon gelişmelerinde kızlardan birisi ölecek mi sorusu büyük merak uyandırırken, Kırgın Çiçekler fragman görüntülerinden anlaşılan gelişmelerin bu yönde olacağını gösteriyor gibi.

Geçtiğimiz sezon tüm kızların bıçaklanması ile final yapan dizinin gidişatı konusunda çeşitli yorumlar bulunsa da tüm bunları ve daha fazlasını artık hafta hafta öğrenmeye devam edeceğiz. Yepyeni gelişmeleri ile Kırgın Çiçekler yeni bölüm olaylarında kızları bıçaklayan Kemal mi? Kemal hapse giriyor mu? Hapiste başına neler geliyor? Kızlardan ölen olacak mı? Gibi pek çok sorunun daha cevabını bulmak için Pazartesi akşamları ATV ekranları başındaki yerimizi alacağız.

Bu akşam ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler yeni sezon 51. Bölüm sonrasında yayına girecek olan fragman için bizler de merakla beklemeye başladık. Sizler için en hızlı ve doğru bilgiyi aktarmak noktasında bu sezon da kararlıyız. Kırgın Çiçekler 52. Bölüm fragmanı için sayfamızı takip etmeye devam edin ve en son gelişmeleri bizden öğrenin. Kırgın Çiçekler son bölüm fragmanı yayına girer girmez burada ve tüm özet bilgiler de sizler için yayında olacak.

 Kırgın Çiçekler 52. bölümde Meral ölüyor mu? Songül ve Güney ayrılıyor mu? Kafaları karıştıran yeni bir fragman daha yayınlandı ve şimdi 26 Eylül'ü bekleme zamanı...

Yepyeni gelişmeleri ile müdavimlerinde heyecanlı bekleyiş başladı ancak Kırgın Çiçekler yeni sezon farklı gelişmelerle de ekranlara gelebilir. Söylentilere göre “Songül ve Güney ayrılacaklar” bilgisi bazı sosyal medya dedikodularında dönmeye başlamış olsa da biz onların uzun süre ayrı kalacaklarına ihtimal vermiyoruz. Yine dedikodulardan bazıları Kemal’in hapisten çıkarak tekrar kızların başına musallat olacağı yönünde. Kırgın Çiçekler yeni sezon bölümlerinde belki de en dikkat çekici detay kızların çocukluklarının da flash back tekniği ile dizide yer alacak olması. Eğer bu gerçekleşirse diziye ayrı bir sevimlilik gelmesi de söz konusu olacaktır.

Merakla beklediğimiz Kırgın Çiçekler yeni sezon ilk bölümü sonrasında pek çok soru işareti cevabını bulacak ve sizler için yeni bölüm fragmanı burada yerini alacak. 26 Eylül Kırgın Çiçekler fragman ve özetleri için sayfalarımızı takip edin.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *