» 
»
 

Kırgın Çiçekler 53. bölüm fragmanı 3 Ekim'de ATV'de şok gelişmeler

5 iyi arkadaşın yetimhanedeki yaşam savaşları Kırgın Çiçekler 53. bölüm ile nasıl farklı yönlere çekilecek merakla bekleniyor çünkü bu akşamki yeni bölümde Meral öldü mü sorusu cevabını bulacak.

ATV dizileri arasında sevilerek izlenen Kırgın Çiçekler 53. yeni bölüm fragmanı için geri sayım başladı ve bu akşam ekranlara gelecek son bölüm gelişmeleri ile Meral’in diziye veda edip etmediği de netlik kazanacak. Pek çok izleyicisinden olumsuz tepkiler alan Meral’in ölümü ve diziden ayrılması Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde nasıl etki edecek göreceğiz ancak diziye yeni soluk getirecek isimler de bulunuyor.

Bıçaklanarak hastanede tedavi edilen kızların ölüm kalım mücadelesi verdikleri sahnelerle başlayan sevilen dizi Kırgın Çiçekler yeni sezonda yayınlanan son bölüm pek çok kişiyi üzdü. Zira sevilen karakterlerden Meral’in diziden ayrılması, birbirini çok seven ve kardeş gibi birbirine bağlı 5 arkadaşının ayrılması anlamına geliyor.

52. bölümü ile izleyicileri üzen Kırgın Çiçekler 53. bölüm fragmanı da bu akşam yayınlanacak son bölümün ardından ekranlarda olacak ve sonrasında da buradan izlenebilecek. Bu akşam merakla beklenen gelişmeler arasında en üst sırada Meral öldü mü sorusu yerini alırken, Güney cephesindeki gelişmeler, Songül hakkındaki acı haber, Nazan’ın evlatlık olan çocuklarının ortaya çıkması ve Kemal’in akıbeti gibi pek çok başlık yer alıyor.

Evden atılan Banu sokakta kalınca Kader annesine kalacak yer ve para bulmak için büyük bir çaba içerisindedir. Bunun için Kader hangi yollara başvuracak? Neriman hanım ise Nazan hakkında şok bilgilere ulaşır. Hayatı boyunca sakladığı çocuklarının evlatlık olduğu sırrı artık açığa çıkan Nazan ne yapacak? Eylül’e ulaşabilmek için türlü yollar arayan Kemal ne yapacak? Yurda yeni gelen Lalin, kızların tepkisini neden çekecek?

3 Ekim’de ekranlarda olacak olan Kırgın Çiçekler son bölüm fragmanı ve gelişmeleri için sayfalarımızı takip edebilirsiniz. Merakla beklenen tüm özet bilgiler ve Kırgın Çiçekler fragman bilgileri için takipte kalın. Yeni bölümde Cemre Nazan ve çocukları hakkındaki gerçekleri öğreniyor. Neriman hanım ve Feride Cemre'yi nasıl durduracak? Yurda bomba ihbarını yapan kim? Eylül yine Kemal tarafından tartaklanıyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *