» 
»
 

Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı ile 10 Ekim'de Cemre denize düşüyor

Yetimhanedeki kızların ayakta kalma mücadelesi devam ederken ekranlara gelen Kırgın Çiçekler son bölüm gelişmeleri izleyicilerine yine heyecan ve hüzün dolu anlar yaşattı. Kırgın Çiçekler 54. bölüm ise 10 Ekim akşamı ekranlarda olacak.

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden Kırgın Çiçeklerde yetimhane arkadaşları Cemre, Kader, Songül, Eylül ve Meral… Kızlar büyüyorlar ancak hayat onlar için eskiden olduğundan daha da zorlaşıyor. Her geçen gün kendileri ile birlikte dertleri de büyüyen Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri ile bu sayfada sizlerle. 10 Ekim Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmeleri için takipte kalın.

Dün akşam ekranlarda olan Kırgın Çiçekler son bölüm gelişmeleri arasında Cemre’nin Nazan ve çocukları hakkındaki gerçekleri öğrenmesi yer alırken, bütün intikamını alırcasına evlatlık olduğu gerçeğini Defne’nin yüzüne haykırıyor. Ancak bu yaptığı Cemre’ye pahalıya mal oluyor zira Neriman hanım onu başka bir yurda naklettiriyor.

Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmeleri arasında yer alan bir diğer olay ise Kemal’in Eylül’e saldırması oluyor. Cezaevinde yapılmış bir kuşu Eylül'e gönderen Kemal emellerine ulaşabilecek mi bilinmez ama Eylül bu duruma annesini asla ikna edemiyor. Songül, Kader ile ciddi bir tartışma yaşıyor ancak kardeşlik baki olduğu için onların aralarındaki bu durum fazla uzun sürmeyecektir.

Dün akşam ekranlara gelen Kırgın Çiçekler son bölüm fragmanında en dikkat çeken detay yurtta yapılan bomba ihbarı olmuştu. Ancak yurtta gerçekten bomba yoktu ve bu Nazan'ın bir tezgahıydı. Nazan yurtta Neriman hanımın odasında hangi belgeleri arıyordu? Durumu fark eden Cemre gözleri görmese de o kişinin Nazan olduğunu anlayınca çocukların evlatlık olduğu gerçeğini de öğrendi. Kendisine karşı davranışlarına artık dayanamayan Cemre Defne'ye evlatlık olduğunu söyledi.

Şimdi gözler 10 Ekim Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmelerinde ve ATV ekranlarında olacak. Önümüzdeki hafta merakla beklenen gelişmeleri öğrenebilmek adına Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı bu sayfadan şimdi izlenebilir. Gelecek haftanın Kırgın Çiçekler fragmanında Meral komadan uyanıyor. Cemre uçurumun kenarından denize düşüyor ancak bu gerçek mi, Cemre ölecek mi yoksa bu sadece bir rüya mı pazartesi akşamı her şey açıklığa kavuşacak. Kırgın Çiçekler özet bilgileri bu sayfalarda sizler için yine yerini alacak.

Tüm Kırgın Çiçekler fragman ve özet bilgileri bu sayfada sizler için yerini almaya devam ediyor. Prime time dizileri sayfalarımızdan takip edebilir, yeni bölüm gelişmeleri ve haberler' hakkında bilgi alabilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *