» 
»
 

Kırgın Çiçekler 56. bölüm gelişmeleri 24 Ekim’de! Songül babasıyla karşılaşır

Bu akşam ekranlara gelen Kırgın Çiçeklerin yeni bölümü yine heyecan yine acı yine entrika doluydu! Yayınlanacak son bölümün ardından 24 Ekim’de Kırgın Çiçekler 56. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı ve şimdi buradan izlenebilir. Yeni bölümde Songül babası ile karşılaşıyor, Kader annesinin kardeşini bıraktığını öğreniyor...

Ekranların sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezon bölümleri ile yine hüznü ve sevinci bir arada yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Kırgın Çiçekler son bölüm gelişmelerinde Meral’in hastane yatağında uyanışının ardından kızlar büyük bir sevinç yaşarken, diğer yandan Cemre’nin uçuruma düşüşü her şeyi yeniden berbat etmeye yetti. Cemre’nin kendisine evlatlık olduğunu söylemesi ve ardından Defne’nin DNA sonuçlarının annesi ile eşleşmemesi sonrasında artık tüm gerçekten emin olan Defne, bunun ağırlığını kaldırabilecek mi bilinmez ancak bu haftanın bomba sorusu Cemre ölecek mi olacak. Bu hafta ekranlarda yerini alacak olan Kırgın Çiçekler 55. Bölüm gelişmelerinde Cemre öldü mü yoksa yaşıyor mu sorusuna cevap aranacak.

Bu durumu öğrenen Nazan ise Defne’yi polisten saklamak için onu kaçıracak ancak bu nereye kadar sürecek hep birlikte göreceğiz. Yine yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler son fragman Defne’nin uyanışının ardından verilecek parti hakkında da bilgi veriyor. Öte yandan Eylül yine Kemal'in kıskacında! Eylül bu sefer Kemal'in elinden nasıl kurtulacak? Bu hafta Kırgın Çiçekler fragman ve özetlerinden anlaşıldığı kadarıyla hem hüzünlü hem de eğlenceli bir bölüm bizleri bekliyor.

Yine cevap aranan sorular arasında Kırgın Çiçekler yeni bölümde Songül ve Güney tekrar bir araya gelecek mi büyük bir merakla bekleniyor. Peki Songül ve Güney neden ayrıldı bu bölümü kaçıranlarınız için hemen hatırlatalım. Mert’in Songül’e aşık olduğunu öğrenen Güney, onunla arasına mesafe koymayan Songül’e oldukça kızgındı ve bundan haberi olmayan Songül de durumu öğrendiğinde bunu yapmadığına pişman olmuştu. Ancak biz bu ikilinin ilerleyen bölümlerde yeniden bir araya geleceklerini düşünüyoruz.

Kırgın Çiçekler 56. son bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri ile 24 Ekim akşamı yine ATV ekranlarında sevenleri için yayında olacak. Cemre'nin uçurumdan düşüşü sonucu öldü mü ölmedi mi sorusu yanıtını bulacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *