» 
»
 

Kırgın Çiçekler 63. bölüm fragmanı ATV'de 12 Aralık'ta yeni olaylar

ATV'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 63. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizinin yayınlanan son bölümünden sonra ekranlarda olacak. Yayına girdiği andan itibaren de 12 Aralık Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Annesizliğin, babasızlığın acısını her seferinde yüzlerine tokat gibi vuran olaylarla yaşayan Kırgın Çiçekler 12 Aralık'ta 63. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin bu akşam yayınlanacak son bölümünde ise kızlar için en büyük şok, Kader'in kardeşi Umut ile ilgili olacak. Ona bakamayacağına kendisini inandıran Kader'in annesi Umut'tan vaz mı geçiyor?

Herşeyin güzel olacağı umuduyla heyecan duyan kızlar, yaşadıkları her olayda büyük bir umutsuzluğun pençesine düşmekten kurtulamıyorlar. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ile tüm izleyicilerin yüreklerini burkacak yeni olaylar bu akşam ekranlardaki yerini alacak.

Feride ve Toprak cephesinde de işler karışıyor. Kırgın Çiçekler son bölümde Vedat'a maili atan kişinin Özlem olduğunu öğrenen Feride, Toprak'a gerçekleri anlatmıştı. Yüzüğün Toprak tarafından atılmadığını, Özlem'in sakladığını anlayan Feride artık her şeyin farkındaydı. Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmelerinde acaba Feride ve Toprak arasında neler yaşanacak?

Merak edenler için Kırgın Çiçekler 63. bölüm fragmanı yayına girdiğinde bu sayfadan izlenebilecek. 12 Aralık Kırgın Çiçekler son bölüm gelişmeleri için takipte kalın. 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler fragmanı ve özet bilgileri bu sayfalardan takip edilebilir ve son gelişmeler hakkında detaylar öğrenilebilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *