» 
 

Kırgın Çiçekler 64. yeni bölüm 19 Aralık'ta kızlara ne olacak?

Kırgın Çiçekler 64. bölüm tanıtımı geçtiğimiz haftayı da büyük hüzünlerle kapatmıştı. Bu hafta yayınlanacak son bölümde bomba gelişmelerle ekranlarınızda olmaya hazırlanan Kırgın Çiçekler yepyeni gelişmelerle ATV ekranlarında olacak. Songül, Eylül, Kader, Cemre ve Meral'in acılar içinde geçen hayatlarını konu alan 19 Aralık Kırgın Çiçekler tanıtımı yayına girdiğinde sayfamızdan izlenebilecek.

Yayınlanacak son gelişmeleri ile Kırgın Çiçekler 64. bölüm tanıtımı merakla beklenirken geçtiğimiz haftanın finali büyük bir acıyla sona ermişti. Gelecek hafta yayınlanacak Kırgın Çiçekler yeni bölüm büyük bir merakla beklenmeye başladı. Kırgın Çiçekler son bölüm finalinde Kader'in yaşadığı acıyı tarif etmek imkansızdı. Banu zehirlenme olayı nedeniyle iş bağlantılarını kaybetmesi nedeniyle girdiği bunalımı atlatamamış ve bebeği Umut'un ölümüne neden olmuştu. Kader ise yaşadığını bu büyük acıyı atlatabilecek mi Kırgın Çiçekler yeni bölümde göreceğiz. Bu hafta yayınlanacak Kırgın Çiçekler son bölümde ise Banu bebeğini öldürmek suçundan tutuklanıyor mu?

Nazan'ın hayatı Kırgın Çiçekler son bölüm gelişmelerinde artık iyice zorlaşmıştı. Teyzesinden paraların yerini öğrenemeyerek zor durumda kalan Nazan, çocuklarından bulduğu işi saklamak zorunda kalmış, Defne ve Serkan'a yönetici olarak iş bulduğu yalanını söylemişti. Kırgın Çiçekler yeni bölümde Nazan'ın hangi gelişmelerle karşımıza çıkacağı merakla bekleniyor.

Şöhret yolunda adım adım ilerleyen Meral ise Mert ile iyice yakınlaşmaya başlamıştır. Meral ile Mert arasında neler olacak Kırgın Çiçekler 17 Aralık gelişmelerinden tüyolar alacağız. Bu akşam ekranlara gelecek olan Kırgın Çiçekler yeni bölümün ardından yayınlanacak olan tanıtım videosunu izlemek için bu sayfayı takip edebilirsiniz. 17 Aralık Kırgın Çiçekler özet bilgileri ve tüm gelişmeleri için sayfamızı takipte kalın. Bu hafta kızlar yine büyük bir korkuyla yüz yüze gelecek ve içinde bulundukları bu zor durumdan kurtulabilecekler mi? Merakla beklenen yeni bölüm Kırgın Çiçekler 17 Aralık'ta ATV'de yayında. 

Her haftası ayrı bir hüzün girdabı olan Krgn Çiçekler'de bu hafta da yine gözyaşlarının sel olacağı sahneler yer alıyor. Kader'in kardeşi Umut'un ölümüne ağlayışı yürekleri yakacak. Banu'nun polis tarafından götürülüşü ise biraz da olsa yüreklere su serpecek. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler 64. bölüm ise hangi gelişmelere gebe şimdiden merakla bekleniyor.

Esra Dermancıoğlu, Atılgan Gümüş, Oğuz Peçe ve Elif Ceren Balıkçı gibi ünlü oyuncular dahil olduğu dizide heyecan artarak devam ediyor. NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Kırgın Çiçekler yetimhanede büyüyen kızların acı dolu öykülerini ekranlara taşıyor. İddialı oyuncu kadrosuyla reyting canavarına yenilmeyen nadir diziler arasında yer alan Kırgın Çiçekler fragmanı ve özet bilgileri bu sayfalarda sizlerle.

Kırgın Çiçekler tüm bölümleri izlemek için www.atv.com.tr/webtv/kirgin-cicekler/bolum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *