» 
»
 

Kırgın Çiçekler 65. bölüm fragmanı 26 Aralık'ta yepyeni gelişmeler ATV'de

Bu akşam ekranlara gelen Kırgın Çiçekler 65. bölüm fragmanı ile yine ekranlarda hüzün fırtınaları estiriyor. 26 Aralık'ta ATV ekranlarında Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmeleri ile sizlerle olacak ve kızlar yine hangi olayların içinde kendisini bulacak görelim...

Her hafta yeni gelişmeleri ile ekranlara gelen Kırgın Çiçekler 65. yeni bölüm fragmanı da kızlar için hangi felaketleri gündeme getirecek merak edilirken, bu akşam yayınlanan son bölüm gelişmelerinde silah patlıyor. Ancak kim ölüyor kim kalıyor henüz net değil.

Her hafta başka bir acı ve ızdırap içinde bulduğumuz Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmelerinde evlilik muhabbetleri ile doğum günü geçiren kızlar büyük bir şok yaşıyor. Zehra'nın eski eşi Cemil doğum gününü basıyor. Evdeki kızları rehin alan Cemil, silahı doğrultuyor. Peki Kırgın Çiçeklerde kim vuruluyor? Acaba kapının önüne gelen polis ile Feride ve Toprak Cemil'i ikna edebilecek mi? Yoksa içlerinden biri ölecek mi?

Cemil rehin aldığı kızlar, Güney ve Sedef'ten hangisi vuruluyor merakla beklenirken, başka bir gelişme de Eylül'ün annesi tarafında yaşanıyor. Merdivenlerden düşen Mesude hastaneye kaldırılıyor ancak Eylül kötü haberi alıyor. Kırgın Çiçekler son bölümde annesinin bir daha yürüyemeyeceğini, kollarını kullanamayacağını hatta konuşmasının bile mümkün olmayacağını öğrenen Eylül için hayat artık daha acı dolu olacak.

Kırgın Çiçekler 65. bölüm gelişmeleri ATV ekranlarına yine büyük hüzünleri taşıyacak. Feride ve Toprak evleniyor, nikah kıyılıyor... Kırgın Çiçekler'de nihayet mutlu bir an yaşanıyor. Ancak tabiki mutluluk fazla uzun sürmüyor. 

26 Aralık Kırgın Çiçekler fragmanı ve özet bilgileri ile her hafta yaşanan gelişmeler heyecan ve meraklam bekleniyor. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ve yaşanacak gelişmeler için heyecan dorukta. Önümüzdeki hafta yayınlanacak Kırgın Çiçekler 65. bölüm fragmanı da bu sayfa da sizler için yayında olacak. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *