» 
»
 

Kırgın Çiçekler 79. bölüm fragmanı 10 Nisan'da nefesleri kesecek

Sevilen dizi Kırgın Çiçekler en üst sıralarda reytingleri ile yine heyecan dolu gelişmeleri ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Kırgın Çiçekler 79. bölüm fragmanı için geri sayım başladı. İşte bu akşam olacaklar...

Geçtiğimiz hafta Kırgın Çiçekler yine hüzün dolu gelişmeleri ile güne damgasını vurmuş, annesinin kaybetmenin acısı ile yüzleşen Eylül perişan olmuştu. Mesude'yi ağır yaralı olarak bırakıp kaçan Kemal bu hafta da yine hain planlarını tek tek devreye sokacak. Ameliyat edilen Mesude'nin hayatını kaybetmesi ile yıkılan Eylül şimdi Kemal'le yüzleşecek ancak bunun sonunda kim galip çıkacak henüz meçhul. Öte yandan Kemal, Nazan'dan çocuğu almak için zor kullanır. Peki çocuğu alabilecek mi?

Kırgın Çiçekler son bölüm gelişmelerinde mirastan pay almak için dava açan Güney ise bu hafta zor bir durumda kalıyor. Selin'in davayı öğrenmesi sonrasında bu durumdan Songül'ü suçlaması üzerine Güney ile Songül'ün kavgası yaşanmıştı. Bu hafta Kırgın Çiçekler yeni bölümde Güney'e ne olacak? Songül ile Güney bekledikleri mutluluğu yakalayabilecekler mi?

KIRGIN ÇİÇEKLER 79. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI-İZLE

Kırgın Çiçekler 79. bölüm fragmanı 10 Nisan yeni gelişmeleri hakkında bilgiler verecek. Bu akşam yayınlanacak dizinin son bölümü sonrasında Kırgın Çiçekler yeni gelişmeleri neler olacak merakla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *