» 
»
 

Kırgın Çiçekler yeni sezon Eylül’de ATV’de bomba gibi başlıyor

5 iyi arkadaşın yetimhanede süren hayatlarını konu alan Kırgın Çiçekler 2. Sezon bölümleri Eylül ayında ATV ekranlarında tüm hüznü ve heyecanıyla başlayacak. Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmeleri neler olacak merakla bekleniyor.

Kırgın Çiçekler Songül, Meral, Cemre, Eylül ve Kader’in kadersizliklerini konu alan bir sezonu oldukça büyük soru işaretleri bırakarak bitirmişti. Kırgın Çiçekler yeni sezon fragmanı ise daha büyük soru işaretleri oluşmasına neden olurken, dizinin müdavimlerini oldukça meraklandırdı. 5 kız arkadaşın yetimhanede yaşadıkları hüzün dolu gelişmeleri konu alan dizinin son bölümünde 5 arkadaşın birden bıçaklanması ile biten son sahnede büyük şoka uğrayan seyirci, Kırgın Çiçekler 2. sezon fragmanında sadece Cemre’nin görülmesi nedeniyle acaba diğer kızlar öldü mü sorusuyla karşıladı.

Dizinin yeni sezon tanıtımında ekranlarda daha önce kaldıkları yetimhanenin yeni müdür yardımcısı olarak görülen Cemre, orada bulunan öğrencilere diğer arkadaşlarından bahsediyor. Peki diğer kızlar nerede ve onlara ne oldu bu soru henüz ilk fragmanda yanıtını bulmuş değil.

Geçtiğimiz sezonda kızların yataklarında bıçaklanma sahneleriyle biten dizinin yeni sezon gelişmeleri oldukça büyük merakla bekleniyor. Sizler için Kırgın Çiçekler fragmanlarını takip etmeye devam edeceğiz. Kırgın Çiçekler Eylül’de ATV ekranlarında yine hüzün dolu bölümleri ile yayında olacak.

Dizinin yeni bölümlerinde Songül, Kader, Eylül ve Meral yaşıyor mu, Kemal tutuklanıyor mu, Cemre yurda nasıl müdür yardımcısı olarak geliyor, 2. sezon zamanlama olarak ne kadar ileriye gidecek gibi pek çok soru cevabını bulacak. Merakla beklenen Kırgın Çiçekler yeni bölüm gelişmeleri için 2. sezonun yeni fragmanlarını da bekliyoruz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *