» 
 

Kırlangıç Fırtınası dizisi başlamadan bitti mi?

Ekranların yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası'nın önce başrol oyuncusu ardından da yönetmeni gitti. Aksiliklerin bitmediği dizinin ekibi yeniden kuruldu ve ilk tanıtım filmi yayınlandı. Ancak dizinin henüz başlamadan bittiği iddia ediliyor.

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kırlangç Fırtınası dizisinin henüz yayına başlamadan bittiği iddia edildi. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun oynaması kesinleşen dizide gerçek bebek oynatıldığı için ilk önce kadın başrol oyuncusu Meltem Cumbul ayrılmıştı. Ardından ödüllü sinema yönetmeni Özcan Alper kadrodan ayrıldı.

Senaryosunu Betül Yağsağan ve Erkan Birgören'in kaleme aldığı Kırlangıç Fırtınası dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz Pazartesi günü yayınlandı. Ancak dizinin başlamadan bittiği yönünde iddialar ortaya atıldı. Çıkan haberlere Limon Yapım'dan yanıt gecikmedi.

Limon Yapım sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Dizi çekimleri sorunsuz olarak devam ediyor ve planlanan tarihte yayınlanacak" ifadeleri kullanıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *