» 
»
 

Kıskanç koca evinden çıkan komşusunu kafasına keserle vurarak öldürdü

Bursa'da karısını 25 yaşındaki komşusu İmdat O.’dan kıskanan 30 yaşındaki H.Ö. katliam yaptı. Cinayetin ardından olay yerinden kaçan H.Ö. polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı...

Bursa'ya bağlı Yıldırım içlesi Fidyekızık Mahallesinde yaşanan olay da iddiaya göre; işten eve dönen 30 yaşındaki H.Ö. evinin kapısına geldiği sırada 25 yaşındaki konşusu İmdat Ö.'yü evinden çıkarken gördü. Karşı karşıya gelen ikili aralarında tartışma başladı. Bir süre sonra tartışmanın hararetlenmesi ile ev sahibi H.Ö. evin bahçe kısmından aldığı keseri İmdat Ö.'nün kafasına vurdu.

İmdat Ö. kanlar içinde yere yığılırken kıskanç koca olay yerinden kaçtı. Olaylar esnasında evde bulunan H.Ö.'nün eşi A.Ö., polise ihbarda bulunarak kocasının cinayet işlediğini söyledi. olay yerine gelen ekipler komşu İmdat Ö.'nün öldüğünü tespit etti.

Olay yerinden kaçan cinayet zanlısını bulmak için oluşturulan ekip çevrede geniş çaplı soruşturma başlattı. Sonuç veren soruşturma sonucunda cinayet zanlısı H.Ö. evinden yaklaşık 2 km uzaklıkta yakalanarak gözaltına alındı. Emniyette ifadesi alınan zanlı eve gireken İmdat Ö. ile karşılaştığını burada ne işin var sorusuna cevap alamayınca da kafasına keserle vurduğunu ifade etti.

Öldürülen İmdat Ö.'nün yakınlarının mahalleye gelmesi nedeni ile olay çıkmaması adına güvenlik güçleri tarafından iki komşu ev arasına barikat kondu. Olayla ilgili soruşturmalar devam ediyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *