» 
 

Kısmetse Olur 1 Aralık bugünkü bölümde heyecan dorukta! Gamze Göktürk eve veda etti

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur'un 1 Aralık bugünkü bölümünde sürpriz bir gelişme yaşandı. Gelin adaylarının baş harflerinin bulunduğu toplar keseden çekildi ve keseden ismi çıkan 4 aday gitme korkusu yaşadı. Damat adaylarının oylamaları sonucunda dört aday eleme potasından döndü. Ancak oylama sonucunda Gamze Göktürk Kısmetse Olur evine veda etti. Ayrıntılar haberde...

Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur'da sürpriz bir oylama sonucunda Gamze Göktürk eve veda eden isim oldu. Kısmetse Olur 1 Aralık bugünkü bölümünde bir ilk yaşandı. Evde siren seslerinin duyulması ile birlikte gelin ve damat adayları paniğe kapıldı. Seda Akgül'ün de gelmesi ile herşey netleşmeye başladı. Gelin adaylarının isimlerinin baş harflerinin bulunduğu küredeki topları, keseye dolduran Seda Akgül kese içerisinden 4 çekti.

İsimleri çıkan gelin adayları Gamze Göktürk, Mehtap, Didem ve Rabia. Peki, gelin adaylarını neler bekliyor? Damat adayları ise evde bütün olanları canlı canlı ekrandan izliyor. Erkekler telaşa kapılırken, kızlar da başlarına ne geleceğini büyük bir merakla bekliyor. Kısmetse Olur evinde siren seslerinin duyulması hayra yorulmuyor.

KISMETSE OLUR EVİNDE AYRILIK RÜZGÂRLARI

Didem, Rabia ve Gamze'nin diğer adaylara veda edeceği anonsu ekranda görüntülenince evde herkes şoke oluyor. Didem gözyaşlarına boğulurken, Gamze ise Şahin ile vedalaşıyor. Peki, Gamze, Mehtap, Rabia ile Didem evden ayrılıyor mu? Evde adeta gözyaşları sel oluyor. Kurada isimleri çıkan Rabia, Gamze, Didem ve Mehtap vedalaşmak için erkekler evine gidiyor. Gökhan ile Adnan ise Rabia ve Didem'in gideceğinden endişe duyarak, onları teselli etmeye çalışıyorlar.

OYLAMA YAPILACAK 1 ADAY GİDECEK

Seda Akgün konu ile ilgili açıklama yapmak üzere Kısmetse Olur evine yeniden geldi. Damat adaylarını da eve davet etti. Seda Akgün, damat adaylarına ya kızlar karşılarında iken içlerinden birinin gitmesi yönünde oylama yapacak. Ya da dördüne de veda edecek. Damat adayları için zor anlar yaşandı. Eleme potasında olan Gamze, Didem, Rabia ve Mehtap'da eve geldi. Boğaçhan Rabia'nın gitmesini istedi. Semih, Gamze Göktürk dedi. Berker, Mehtap dedi. Şahin'de Mehtap'ın gitmesi yönünde oylama yaptı. Adnan'da Gamze'nin gitmesini istedi. Onur'da Gamze'nin gitmesini istedi. Damat adaylarının oylaması sonucunda eve veda eden isim Gamze oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *