» 
 

Kısmetse Olur 12 Ocak'ta Onur'dan Aycan'a büyük sürpriz

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 12 Ocak bugün 329. bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Kısmetse Olur'da bugün Onur Aycan'a sürpriz yapacak. Onur, Aycan'a evlilik teklifi mi edecek? Ayrıntılar haberde...

Kısmetse Olur 329. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 12 Ocak bugünkü bölümünde Onur ve Aycan çifti birlikte karlar içerisinde çok güzel zaman geçiriyorlar. Onur'un Aycan'a yaptığı süpriz ise herkes tarafından çok merak ediliyor. Onur, Aycan'a evlilik teklifi mi edecek? Kısmetse Olur yeni bölümü ile hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de.

Yeni gelen damat adayı Arca, Tuğçe ile kırmızı odada görüşüyor. Arca, Tuğçe'nin annesi ile tanışma fırsatı bulduğundan dolayı memnun olduğunu dile getirdi. Tuğçe'nin tam olarak ne istediğini bilmediğini belirten Arca, Tuğçe'nin oldukça hareketli biri olduğunu belirterek, daha ağır başlı bir gelin adayı ile görüşmek istediğini dile getirdi.

Birbirlerini beğenen Tuğçe ve Arca, isimlerinin bir daha aynı karede yer almaması gerektiğini söyleyerek tanıma yoluna girmeden başlamadan bitirme kararı aldılar. Arca, Tuğçe'nin hal ve hareketlerini beğenmediğini söyledi. Çok fazla enerjiyi kaldıramadığını belirten Arca, Tuğçe'nin hareketli olmasından dolayı hoşlanmadığını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *