» 
 

Kısmetse Olur 19 Aralık haftanın finali bölümünde Didem Delen bayıldı! 19.12.2016

Kısmetse Olur'un yayınlanmayan final günü belli oldu. Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. 19 Aralık gecesi saat 23.15'te ekranlara gelecek Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan ve Didem çifti ayrılıyor. Yaşadıklarına dayanamayan Didem Delen ise bayılıyor. Ambulans sesleri herkeste büyük paniğe neden oluyor. Öte yandan Rabia ve Gökhan da Sibel krizinin yaşanmasından dolayı ilişkilerini sonlandırıyor. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? Ayrıntılar haberde...

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur'un eleme bölümü ile ilgil belirsizlik devam ederken, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur'un eleme gecesi bugün saat 23.15'te yayınlanacak. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? Geçtiğimiz hafta Hazal'ın elenmesinin ardından Semih'in diskalifiye olması gündeme bomba gibi düşmüştü. Kısmetse Olur'un 19 Aralık final bölümünde ise evde ayrılık çanları çalıyor. Sibel'in Kısmetse Olur'un gündüz yayınlanan bölümünde, Gökhan Sara ile "İtiraf et" krizi çıkmasının ardından, Gökhan ile Rabia arasında final gecesinde tartışma çıkıyor.

Gökhan ile Sibel'in görüştükleri iddiaları ortaya atılınca, tansiyon yükseliyor ve Rabia gözyaşlarına boğuluyor. Birlikteliklerini sonlandırdığını açıklayan Rabia'nın ardından, Adnan ve Didem ilişkisi de patlak veriyor. Hafta içinde eski sevgilisinin yaptığı bir sürprizden bahseden Didem, Adnan'ın tepkisi ile karşı karşıya kalmış ve ikili arasında soğuk rüzgârlar esmişti. Bu gerginliği final bölümüne kadar sürdüren Didem ve Adnan çifti, sinirle çıkan sözlerin ardından bu tartışmanın fitilini ateşleyerek, Didem'in yüzük çıkarmasına kadar ilerliyor. Söz yüzüğünü çıkaran Didem, AdDid diye birşey olmadığını söylüyor ve ardından ise fenalık geçirerek bayılıyor.

DİDEM DELEN BAYILDI!

Didem'in bayılmasının ardından ambulansın siren sesleri duyuluyor. Herkes gözyaşları içerisinde Didem'in sağlık durumunu merak ederken, Adnan ise Didem'i yalnız bırakmıyor. Kısmetse Olur eleme bölümü fragmanının izleyicilerle buluşması, herkeste büyük paniğe neden oldu. Evde tek çift Aycan ve Onur kaldı. Seda Akgül'ün açıklamaları ile evde birlikteliği olan 3 çiftten sadece 1'i kaldığı öğrenildi.

Sibel ile Gökhan'ın birlikte görüldüğü iddiaları doğru mu? Gökhan ve Rabia ilişkisi tamamen sona erdi mi? "AdDid biterse biter!" açıklamalarını yapan Didem'in bayılması herkesi gözyaşlarına boğuyor. Peki, Adnan ve Didem ayrıldı mı? Kısmetse Olur 15. haftanın finalinde evden kim gitti? Merakla bekleniyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *