» 
»
 

Kısmetse Olur 19 Eylül'de neler oldu? Yeni fragman Salı için yayında

Kısmetse Olur'un yeni bölümünde evde yine olaylar ektik olmuyor. Eleme gecesinin ardından Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı evde soğuk rüzgarlar estiriyor.

Kısmetse Olur yeni haftaya bomba gibi başladı. Eleme gecesinin ardından evden ayrılan Merve ve Ceyhun'un sonrasında eve gelen yeni gelin adayı geçtiğimiz sezonun gelin adayı ve Batuhan Cimili ile evlenen Nur'un annesi Leyla Keskin oldu. Eve gelen yeni damat adayı ise Suat Tümer oldu. Kısmetse Olur'un yeni bölümü 19 Eylül'de Semih ile Hazal'ın arasında romantik dakikalar yaşandı. Adnan ile Didem'in sabah kahvaltısı ise evde olaylara neden oldu. İkiliyi birlikte görmeye dayanamayan gelin adayı Aycan gözyaşlarına hakim olamadı.

Son bölümde Aycan'ın gözyaşlarına boğulması evde yüksek gerilime neden oldu. Didem ise Aycan'ın üzüntüsünün hırstan dolayı olduğunu vurguladı. Yeni gelin adayı Leyla, damatlar evine kahvaltıya geldi. Semih ile Leyla'nın arasında gerilim hakim olurken, yeni damat adayı Suat'ın da Leyla'ya olan ilgisi fark edildi. Gelin adayları Leyla'yı değerlendirdi. Evde sansasyonel etki yaratan Leyla, Kısmetse Olur evindeki gelin adayı olarak kaldığı ilk gün de, evde tartışmalara neden oldu. Semih ile birbirlerine yükselen Leyla, birbirlerinin ismini anmama kararı aldı. Kısmetse Olur'un 232. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır..

Evde kendi kurallarını açıklayan ve uyulması gerektiği konusunda baskı kuran Leyla, hem damat adaylarının hem de gelin adaylarının tepkisini aldı. Öte yandan Gökhan ile Şahin arasında da tartışma yaşandı. Gamze ile Rabia'nın kavgasında ise Rabia gözyaşlarını tutamadı. Seda Akgül'ün günün değerlendirmesinde kral ve kraliçe açıklandı. Semih, gelinler evinden en çok oy alarak kral oldu. Damatlar evinden ise en çok oyu alan gelin adayı Hazal oldu.

Hazal ile Semih, Salı günü pikniğe çıkacak ve piknikte ikili romantik komedi dolu anlar yaşayacak. Adnan, Didem ve Aykut arasında da gerilim yaşanacak. Gökhan, gelinler evinde sert rüzgârlar estirirken, Didem ve Aycan ise resmen kavga edecek. Adaylar uyarı alacak mı? Yeni gelen damat adayı Suat, Gamze'ye mi talip olacak? Onur, Aycan'dan mı hoşlanıyor? Yeni gelişmeler için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *