» 
 

Kısmetse Olur 20 Ekim 258. bölümde Gamze ile Şahin başbaşa

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur 20 Ekim bölümünde Kral ve Kraliçe belirlendi. Kral seçilen Şahin ile Kraliçe seçilen Gamze birlikte hoşça vakit geçirdiler. Bu duruma Şahin ise tepki gösterdi. Kısmetse Olur 258. bölümde neler oldu? Detaylar haberde...

Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur 20 Ekim bölümünde halkın oylaması ile Kral ve Kraliçe belirlendi. Haftalardır Aykut için mücadele eden Gamze, Kraliçe seçilmesi üzerine, kendisine aday olan Şahin'in ise Kral seçilmesi ile birlikte güzel zamanlar geçirdi. Aykut ise Gamze ile Şahin'in birlikte zaman geçirmesine değil, Gamze'nin sözleri ile tutarsız davranışlarına tepkisini gösterdi. Adayı olmadığını söyleyen Gamze, yoksa aynı taktiği uygulayan Aykut'a misilleme mi yapıyor? Kısmetse Olur 258. bölümde dışarı çıkan Gamze ile Aykut birlikte deniz kenarında yürüyüş yaptı. Parka giden Gamze ile Şahin yanlarına aldıkları oyuncak bebekleri ile çocuk parkında eğlenceli dakikalar geçirdiler. Ardından kısa bir sohbet eden Gamze ile Şahin birlikte romantik dakikalar geçirdiler. Sonra da bitiklete binerek bugünkü gezintlerini sona erdirdiler.

Gamze ile Şahin eve geldiğinde ise farlı tepkiler gördü. Şahin eve geldiğinde Adnan, Suat Bey ve Semih onu karşıladılar ve dik durduğu için onu tebrik ettiler. Gamze ise kızlarla sohbet etti. Etraftan olumlu tekiler alan Gamze, Aykut konusunda tercihini değiştirecek mi? Aykut ile tartışan Gamze, Aykut'un hiçbir zaman net olmadığını herkesi tanımak istediğini ancak Şahin'in ilk baştan beri mücadele verip istikrarlı olduğunu ve daha güvenilir olduğunu die getirdi. Öte yandan Onur ise Nazlı'ya aday olduğunu belirterek Nazlı'ya elleriyle yaptığı pudingi götürdü. Didem ise fanlarından gelen hediyeleri incelerken mutlu oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *