» 
 

Kısmetse Olur 20 Eylül'de neler yaşandı? Yeni fragmanda kavga!

Ekranların formatı ile takdir edilen evlendirme programı Kısmetse Olur'un 233. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kısmetse Olur'un 20 Eylül Salı bölümünde neler yaşandı?

Kanal D ekranlarının bol takipçili programı Kısmetse Olur yine bomba gibi bir bölüm ile bugün ekranlara geldi. Kısmetse Olur'un 20 Eylül bölümünde evde gerilim hakimdi. Peki Kısmetse Olur'un 233. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seda Akgül'ün sunuculuğundaki Kısmetse Olur yeni sezona bomba gibi başladı. Yeni adayları ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kısmetse Olur'da bugün evin kralı seçilen Semih ve kraliçesi seçilen Hazal romantik piknik ödülüne çıktılar. Piknikte Hazal'ın sakarlıkları kahkahalarına neden olurken, aynı zamanda muhteşem sesi de kendisine hayran bıraktı.

Kısmetse Olur'un yeni bölümünde Adnan, Didem ile artık görüşmek istemediğini mi söyleyecek? Peki Adnan bu sefer Aycan ile bir yola mı çıkacak? Aycan ile Leyla yarın tartışıyor? Aykut ile Serap ise kırmızı odada görüşüyor. Didem, Adnan'la kırmızı odada görüştükten sonra göz yaşlarına boğuluyor. Kısmetse Olur'un 233. bölümünde Adnan ile Tolga kavga mı ediyor? Takipte kalın...

Kısmetse Olur evinde yine kavgalar ve tartışmalar ektik olmuyor. Gelinler evi resmen ikiye bölünmüş durumda. Eve bu hafta gelen yeni gelin adayı Leyla ise evde soğuk rüzgarlar estiriyor. Gamze ile Rabia arasındaki tartışmada Gamze'nin bardak fırlatması uyarı almasına neden oldu. Rabia'nın gözyaşları sel olurken, Gamze ise sesini oldukça yükseltti. Didem ile Aycan arasında kalan Adnan, Aykut ile tartıştı. Aykut ile Didem'in dans etmesi evde olaylara neden oldu.

Aykut, Didem'in kendisini kullanıp kullanmadığını sorduğu sıralarda görüntülerin erkekler evinde yayınlanması ile Adnan harekete geçti. Adnan ile Aykut tartıştı. Bu olaydan beslenen Aycan, hiçbir fırsatı kaçırmayıp Didem'in üzerine gitti. Adnan ise Didem'e, Aykut'la dans ettiği için ona umut verdiğini iddia etti. Serap ise Aykut'tan hoşlandığını itiraf etti.

Semih ile Hazal'ın piknikleri ise renkli görüntülere neden oldu. İkilinin keyifli anları izleyicileri bir nebze de olsa evdeki gürültüden uzaklaştırdı. Hazal'ın şarkıları eşliğinde ikili mangal yaktı ve birlikte eğlenceli saatler geçirdiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *