» 
 

Kısmetse Olur 21 Aralık diskalifiye şoku! Mehtap yerine kim geliyor?

Kanal D ekranlarının beğenilen evlilik programı Kısmetse Olur'un 21 Aralık bölümünde evde fırtınalar koptu. Mehtap ile Gamze'nin tartışması olaylı bitti. İki adayın da üçer ihtarı olmasından dolayı, Mehtap ile Gamze arasında oylama yapıldı. Mehtap kalması yönünde bir oy bile alamadan diskalifiye oldu ve evden ayrıldı. Peki, Mehtap Taşkıran yerine kim geldi? Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur 21 Aralık bugünkü bölümünde şoke eden diskalifiye olayı yaşandı. Gamze ile Mehtap'ın sözlü tartışması yerini şiddete bırakınca olanlar oldu. İki gelin adayının arasındaki kavgayı ayırmak isteyenlerde olaydan nasibini aldı. Evde o felaket tellalı siren sesleri yeniden duyuldu. Damat adayları panikle ekrandaki görüntüleri izledi. Bütün adaylar gelinler evinde toplandı ve sunucu Seda Akgül olacakları açıkladı. Gamze Göktürk ile Mehtap Taşkıran'ın kavga etmesi ve iki adayın da üçer uyarısının bulunması evdeki dengeledi değiştirdi. İki aday için de oylama, diğer adaylara sunuldu. Kalması yönündeki bütün oylar Gamze'ye gitti ve Mehtap bir oy bile alamadan Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi. Peki, Mehtap'ın yerine kim gelecek?

Mehtap ve Gamze'nin kavgasında iki adayda nasibini aldı. Mehtap evden kimseyle vedalaşmadan ayrılmak zorunda kaldı. Diskalifiye edilen Mehtap, yaptığı açıklamada gittiği için üzgün olmadığını ancak diskalifiye olarak değil de elenerek gitse idi daha çok mutlu olacağını dile getirdi.

Gamze ise her ne kadar herkesle tartışsa da kalması yönünde oy aldığı adaylara sarılarak teşekkür etti. Gamze'nin pişmanlığı herkesi yumuşatırken, Mehtap'ın pişkinliği herkesin sinirlerini tahrik etti. Mehtap'ın evden ayrılması ile Aycan, Mehtap'ın fotoğrafını kırıp attı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *