» 
 

Kısmetse Olur 21 Eylül'de neler yaşandı? Perşembe fragmanı yayında!

Seda Akgül'ün sunuculuğundaki Kısmetse Olur 21 Eylül'de neler yaşandı? Didem evde gözyaşlarına boğuldu. Adnan ile Didem ayrıldı mı? Tolga ve Semih kavga ediyor! Hangi aday diskalifiye? Kısmetse Olur'un 234. bölüm fragmanında neler oluyor? Kısmetse Olur'un yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti haberde...

Ekranların en beğenilen Kısmetse Olur'un 21 Eylül bölümünde yine evde soğuk rüzgarlar esti. Adaylar arasında çıkan tartışmalar ve Didem ile Adnan arasındakim problemler güne damgasını vurdu. Hazal ile Semih neden tartıştı? Kısmetse Olur'un yeni bölümünde Tolga ile Semih'in kavgasında biri diskalifiye mi olacak? Hangi aday tek taş yüzük hediye aldı? Tüm sorular Kısmetse Olur'un 234. bölüm fragmanında yanıt bulacak.

Kısmetse Olur'un bugünki bölümünde Aykut ile Adnan arasında kaldığı iddia edilen Didem'in görüntülerinin damatlar evinde yayınlanması ile ortalık karıştı. Adnan görüntülerin sonrasında Didem'i kırmızı odaya davet etti. Adnan'ın soğuk yaklaşımları, Didem'in kırmızı oda umutlarını suya düşürdü. Adnan'ın tavırlarının sonrasında gelinler evine giden Didem gözyaşlarına boğuldu. Serap, Didem'i yakın arkadaşı olarak teselli etmeye çalışırken, Semih ise Adnan'ı resmen gaza getirdi.

Kendini toparlayan Didem, Adnan'a hesap sormaya gitti. Didem ile Adnan yeniden tartıştı. İkili birlikte bir yola başlamadan o yolun sonuna mı geldi? Adnan ile Didem ayrıldı mı? Öte yandan Deniz'i kafasında bitiren Şahin, Gamze'yi kırmızı odaya davet etti. İkilinin kırmızı oda görüşmesinin sonrasında gelin adaylarının Şahin'in neden Deniz'i kırmızı odaya davet etmediği ve hangi adayı davet ettiği konusunda soru işaretleri oluştu. Ayrıca, Tolga ile Suat arasında da tartışma yaşandı. Tolga'nın davranışları ve tutumu damat adaylarının tepkisini çekti.

Kısmetse Olur'un yeni bölümünde Tolga ile Suat yeniden tartışma mı yaşayacak? Seda Akgül Kısmetse Olur'da bir ilk yaşandığını açıklayacak. Tolga ile Suat arasında bir tartışma yaşandı. Semih ile Tolga kavga mı etti? Tolga mı Semih mi diskalifiye? Deniz ile Şahin'in görüşmesinde neler olacak? Didem ile Adnan barışacak mı? Takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *