» 
 

Kısmetse Olur 23 Eylül'de kaynanaların favorisi Hazal!

Kısmetse Olur evinde 23 Eylül günü neler yaşandı? Gelin ve damat adayları arasında neler yaşandı? Kısmetse Olur'un yeni bölümünde Hazal'a hediyeler gönderen kişi ortaya çıktı. Didem ile Adnan aşkı ne durumda? Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde neler olacak? Evden kim ayrılacak? Kim gelecek?

Kısmetse Olur 23 Eylül bölümünde eve damat adayı Gökhan'ın, Aykut'un annesi geldi. Gelen damat adaylarının çoğu gelin adayı olarak Hazal'ı beğendi. Hazal'ın kaynanalar tarafından beğenilmesi ise gelinler evinde gerginliklere neden oldu. Öteki damat adaylarının annelerinin sürekli olarak Hazal'ı favori göstermesi Semih'i oldukça gerdi. Semih daha fazla bu duruma dayanamayarak Hazal'a itirafta bulundu. Günlerdir Hazal'a gönderilen hediyeleri kendisinin gönderdiğini söyledi. Bunu duyan Hazal mutluluktan uçtu ve Kısmetse Olur evinde ilk çift tanıma yoluna girdi.

Adnan ise yakın arkadaşı Semih'in mutluluğu karşısında gözyaşlarına engel olamadı. Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde, Aykut ile Gökhan tartışıyor. Adnan ile Didem yine tartışma yaşıyorlar. Onur ile Aycan romantik bir yemeğe çıkıyorlar. Yemekte Onur, Aycan'a duyduğu hislerini anlatıyor. Tolga ile Serap arasında ise yakınlaşmalar söz konusu oldu. 

Peki Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde evden en çok oyu alarak kim ödül alacak? Kim kral ve kraliçe seçilecek? Kim evden ayrılacak? Aykut ile Didem haftanın finali bölümünde yine tartışıyor. Leyla ile Adnan arasında gerginlik çıkıyor. Suat ise Serap ile tartışıyor. Kısmetse Olur evinden kim gidecek? Yeni gelişmeler için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *