» 
 

Kısmetse Olur 247. Bölüm fragmanı yayınlandı! Semih ile Hazal barışıyor

Kanal D ekranlarından keyifle izlenen Kısmetse Olur 247. Bölüm fragmanı çok geçmeden yayınlandı. Kısmetse Olur'un Cuma günü ekranlara gelecek yeni bölümünde eve gelen Semih'in annesi, Hazal ile Semih'i barıştırıyor. Öte yandan Gökhan ile Rabia ise Aycan'dan dolayı kavga ediyor. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak? Detaylar haberde...

Kısmetse Olur'un yeni bölümünde eve misafir olarak gelen damat adaylarından Semih'in annesi Fatma Hanım, ayrılan Hazal ile Semih çiftini barıştırıyor. Semih, Hazal'dan özür diliyor ve Kısmetse Olur evinin gözde çifti barışıyor. Kısmetse Olur'un bugün yayımlanan bölümünde halk oylaması ile kral seçilen Gökhan ile en çok oyu alan Aycan'ın kraliçe seçilmesinin ardından Gökhan ile Aycan buz pateni yapmaya gitti. Kısmetse Olur evine Gökhan ve Aycan'ın buz pateninindeki samimi halleri yayımlanınca Rabia resmen deliye döndü ve Gökhan'ın eve gelmesini bekledi. Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor. Hafta içi hergün saat 12.30'da Kanal D ekranlarında sıkı sıkıya takip edilen, formatı ile beğenilen ve sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı evlendirme programı Kısmetse Olur'un 247. Bölüm fragmanında neler oluyor? Hazal ile Semih barıştı. Ancak Gökhan ile Rabia ayrıldı mı?

Kısmetse Olur'da bugüne damgasını vuran diğer olaylardan biri de Şahin ile Gamze polemiği oldu. Şahin, Gamze ile yollarını ayırdığını ona siyah bir çelenk getirerek gösterdi. Gamze ise bütün bunları Semih'in sözünden çıkmadığı için yaptığı düşüncesini savundu. Ardından Şahin ile Gamze arasında bebek tartışması ortaya çıktı. Şahin'in Gamze'ye hediye ettiği oyuncak bebeği geri almak istemedi gelin adayları tarafından tepki almasına neden oldu. Gamze ise bebeği vermeyerek verilen hediyenin geri alınmaması gerektiğini söyledi. Öte yandan Adnan ile Didem çifti arasında ise soğuk rüzgarlar esmeye devam etti. Didem, Adnan'ın sürekli kadın faktörünü ezdiğini ve hep kendini baskın karakter olarak gösterdiğini söyledi.

Damatlar evine giden Didem, orada bir de Semih ile sözlü atışmaya girince Adnan'ın "Kapa Çeneni" sözlerine maruz kaldı. Evi terk eden Didem sinirden resmen kriz geçirdi. Adnan ise gelinler evine gelerek, Didem ile konuşması gerektiği yerde Hazal ile konuştu.

Hazal ile Semih'in arasını yapmaya çalışan Adnan, kendi ilişkisinden oldu. Aycan ile Gökhan'ın buz pateni yaparken ki hal ve hareketleri ise evde büyük olaylar yaratacağa benziyor. Sıkı bir Kısmetse Olur takipçisi iseniz bizi takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *