» 
 

Kısmetse Olur 248. Bölüm fragmanı yayında! Romantik yemek ödülünde Hazal masayı terk etti

Ekranların sevilen evlendirme programı Kısmetse Olur 248. Bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Gökhan ve Aycan romantik ödül yemeğine çıkıyor. Aycan ile Gökhan aşk mı yaşıyor?

Sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı hafta içi hergün yayınlanan Kısmetse Olur'un 248. Bölüm fragmanında evde yine gerilim hakim oluyor. Şahin resmen kıskançlık krizlerine giriyor. Şahin, Gamze'ye evde Aykut ile birlikte olmalarına izin vermeyeceğini ve onlara rahat vermeyeceğini söylüyor. Adnan ise Didem'e aşık olmadığını söylüyor. Ancak onun çocuklarının annesi olmasını istediğini söylüyor. Öte yandan Semih'in annesinin aralarını yaptığı Hazal ile Semih yeniden tartışıyor. Hazal neden romantik yemekte masayı terk ediyor. Hazal ile Semih yine neden tartıştı? Öte yandan Aycan ile Gökhan'da erkekler evinde müzikler eşliğinde yemek ödülünde romantik dakikalar yaşıyorlar. Aycan ile Gökhan'ın dans etmesine Rabia müsaade edecek mi? Kısmetse Olur Halk Oylamasında neler yaşandı?

Kısmetse Olur evinde bugün Semih'in annesi misafir olarak geliyor ve Hazal ile Semih'le görüşme yapıyor. Eve gelen Fatma Hanım, Hazal ile Semih'i barıştırıyor. Öte yandan Hazal'ın yemeğini boykot eden Nazlı yemeği resmen tuzluyor. Hazal ise bunu fark ettiğinde deliye dönüyor. Tuzlu yemeği Semih'e sunan Hazal, Semih'in vereceği tepkiyi merak ediyor. Semih'in ise tahmin etmesi çok da uzun sürmüyor. Semih, Hazal'ın elini tutarak Nazlı'nın karşısına geçip, ona hesap soruyor. Öte yandan Aycan ile Gökhan'ın arasında bir şeyler olduğunu fark eden Rabia, hesap sormak için erkekler evine gidiyor.

Rabia ve Gökhan kısa süre tartıştıktan sonra Gökhan deliye dönüyor ve Rabia'nın aldığı hediyeyi parçalıyor. Ardından Esra'da Gökhan'dan hesap soruyor. Gökhan için iyi bir gün sayılmaz. Ancak Aycan halinden gayet memnun. Kısmetse Olur'da her an dengeler değişebiliyor. Yeni bölümde neler olacak merakla bekleniyor...

 Kısmetse Olur evinde yarın neler olacak? Bizi takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *